ISBN

9788395317705: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/dzwony-upiorne-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-charles-dickens-140382u

Cena:


Jad

Autor: Daniel Karpiński

Budujący ołtarz w toledańskiej katedrze architekt. Narcizo Tome. podczas ucieczki od swojej kochanki niechcący przyczynia się do śmierci prokuratora Toledo. W strachu przed inkwizycją wydostaje się z miasta balonem. Jego żona. Esperanza. postanawia pod przebraniem kontynuować prace w katedrze. Tymczasem Narcizo zostaje pastuchem i torreadorem w hodowli byków. wędruje przez Sierra Madre z bandą wyjątkowo wykształconych zbójców. zajmuje się wypasem owiec i produkcją serów. aż wreszcie po wielu latach powraca do miasta w dniu konsekracji ołtarza. Czy będzie mu dane odnaleźć spokój duszy i przebaczenie?

Ta wielowarstwowa powieść zabiera czytelnika do fascynującego świata pełnego kolorów. zapachów i smaków. od których nie sposób się uwolnić. Znajdziemy tu fikcyjną opowieść o losach Mai z obra

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


ISBN

9788381193726: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zabawa-ze-sztuczna-inteligencja-krzysztof-wolk-140946u

Cena:


ISBN

9788395317736: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/malenka-dorrit-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-140574u

Cena:


ISBN

9: o. Remigiusz Recław SJ

Ojciec Remigiusz Recław znany jest ze swojego zaangażowania w ruch charyzmatyczny i dzieła ewangelizacyjne. „Chodzić po wodzie” to zapis fascynującej rozmowy z tym wyjątkowym kapłanem. który nieustannie przekonuje. że trzeba bezgranicznie zaufać Chrystusowi i odważyć się na wyjście ze świadectwem wiary poza burty swego wygodnego życia. W tym niezwykle szczerym wywiadzie ojciec Remigiusz dzieli się z czytelnikami przejmującym świadectwem swoich prób opuszczania bezpiecznej „duszpasterskiej łodzi” i wychodzenia na nieznane wody nowej ewangelizacji oraz charyzmatycznej odnowy Kościoła. 

Daj się ponieść porywającej lekturze. dzięki której dowiesz się m.in.:

  • kto jest prawdziwym charyzmatykiem.
  • czy każdy chrześcijanin powinien modlić się ję

    29.9: https://woblink.com/ebook/cuda-ktore-zmienily-swiat-aleksandra-polewska-140703u

    Cena:    mohaa, paragraf 22 heller, ebooki za free, krótka historia jednego zdjęcia, owieczki bajki, kodeks prawa kanonicznego 2018 pdf, wojciech potocki, wolters kluwert, środki przymusu bezpośredniego prezentacja, wacław potocki utwory, anatomia narządów wewnętrznych i układu nerwowego człowieka pdf, ebook biblioteka, zarządzanie jakością w ochronie zdrowia, jerzy sobczak, black mesa, zawiść john gwynne, dziecko dzień po dniu, nowa biblioteka, statystyka podręcznik pdf…