https://woblink.com/product-publication/download/30145/epub

1:

:

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


ISBN

9788379766895: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nieosiagalna-madelina-sheehan-29849u

Cena:


Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu.

Autor: Patrick Lencioni

W swojej klasycznej książce zatytułowanej Pięć dysfunkcji pracy zespołowej Patrick Lencioni przedstawił przełomowe rozwiązanie problemu zachowań szkodliwych dla funkcjonowania grupy. Teraz postanowił zaś zająć się jednostką i omówić trzy najważniejsze cechy idealnego gracza zespołowego.

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu to opowieść. której bohaterem jest Jeff Shanley. lider podejmujący rozpaczliwą próbę odbudowy firmy swojego wuja na gruncie wartości związanych z pracą zespołową. Musi w tym celu zdefiniować najważniejsze cechy prawdziwego gracza zespołowego. a następnie na ich podstawie stworzyć odpowiednią kulturę rekrutacji i rozwoju firmy.

Opierając się na tej opowieści. Lencioni kreśli przekonujący model. który staje się jednocze

29.9: https://woblink.com/ebook/time-for-change-niemozliwe-nie-istnieje-artur-wikiera-30352u

Cena:


„Polakom i psom wstęp wzbroniony”. Niemiecka okupacja w Kraju Warty

Autor: Piotr Świątkowski

Polakom i psom wstęp wzbroniony – historia Kraju Warty opisana bez sentymentów. w piekielnie mocny sposób.

W większości książek związanych z okupacją niemiecką autorzy przedstawiają życie codzienne Polaków w Generalnym Gubernatorstwie. Piotr Świątkowski bez znieczulenia ukazuje obraz okrucieństw Niemców w Kraju Warty i szuka śladów wojny w naszych czasach. Odwiedza Polaka. który pomagał Niemcom w obozie w Chełmnie nad Nerem. razem z rodziną Franciszka Witaszka obala mit doktora–truciciela. wysłuchuje volksdeutscha. który nie czuje się winny. jedzie do niewielkiej wioski nad Prosną szukać ostatniego żyjącego świadka śmierci Żydów. W historiach tych przewija się też i spina książkę swoistą klamrą postać prof. Edwarda Serwańskiego. działacza konspiracyjnej niepodległościowej organizacji Ojczyzna. który za swoją niezłomną postawę był więziony we Wronkach. a później inwigilowany do 1989 roku przez SB.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9stulecie winnych 2 pdf, największy skarb piotra z karolci, książe litewski witold, cherezińska niewidzialna korona, magdalena sadownik pediatra, ekg interpretacja, geografia regionalna polski pdf, izrael katz, klasyfikacja budżetowa 2014, e-książki, krzysztof siwczyk dokąd bądź, achaja tom 3 pdf, umberto eco imię róży, szman, do czytania pdf, peter englund, radio fonia…