ISBN

9788366134515: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/baba-jaga-radzi-taisia-kitaiskaia-134600u

Cena:


Płonący lód. Tom 1. Nieczyste zagranie

Autor: Patrycja Kuczyńska

On władczy. Ona waleczna.

Walka rozpoczęta.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


Strażnicy

Autor: Wojciech Giedrys

To nie jest typowy kryminał – choć są zwłoki. jest zagadka. jest policjant i jest nawet zaginiony dziennikarz śledczy lokalnej gazety. Kryminał jest tym przypadku tylko formą i środkiem. To nie jest powieść o toruńskich Żydach. zawłaszczeniu ich mienia. a tym bardziej powieść o torunianach i Toruniu. i ich bezwzględności. Bo ona mogła mieć miejsce w Toruniu i mieć miejsca nie musiała. W tej książce brakuje głównego bohatera. Tylko niektóre wątki nawiązują do prawdziwych wydarzeń. Większość to fikcja – to przede wszystkim poszukiwanie człowieka i jego miejsca na Ziemi. wśród rodziny. znajomych. przyjaciół. na ulicy. na klatce schodowej lub w mętnej wiślanej wodzie i zastygłym spojrzeniu topielca.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


ISBN

9788301201265: Wydawnictwo

Format

129: https://woblink.com/ebook/zalew-wislany-jerzy-balolek-135268u

Cena:psychologia ekonomiczna tyszka pdf, ryszard bartkowiak, rdr2 online poradnik, podstawy pielęgniarstwa chirurgicznego walewska pdf, ponad 100 sposobów na pamięć, matura ustna angielski zwroty pdf, potęga podświadomości ebook pdf, kamil nowak idealny rodzic nie istnieje, ponad 100 sposobów na pamięć, jesper juul ksiazki, test na kreatywność pdf, niesmiertelni pl, anatomia góry…