Anara. Zagłada

Autor: Marcin Zajdler

Kontynuacja debiutanckiej powieści Marcina Zajdlera pt. ‚Anara’.

Ar-khan rośnie w siłę. Ofiarowana przez boga moc. pozwala kapłanom przybierać formy krwiożerczych potworów. Aleks świadomy swych słabości szuka sposobu na wzmocnienie własnego ciała. Yormudhal pogrąża się w żałobie i chaosie po nieoczekiwanym odejściu króla. Pojawia się kobieta. która rości sobie prawo do tronu Podziemnego Miasta. Jednocześnie w odległym Antaresie Mei i Ayame muszą zmierzyć się z zupełnie nowym zagrożeniem. Seria tajemniczych mordów w okolicznych wioskach sprawia. że wszyscy ponownie żyją w strachu. Kto stoi za wszystkimi zabójstwami? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej przerażająca. niż mogłoby się wydawać. Przed Anarą pojawia się widmo zagłady. za którym wcale nie stoi

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


1

:

:

Cena:


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


Jak tu nie zwariować. Na herbatce u psychiatry

Autor: Irena Stanisławska

W wywiadzie przeprowadzonym przez Irenę A. Stanisławską z doktorem Edwardem Krzemińskim psychiatra wyjaśnia. dlaczego przybywa zaburzeń psychicznych natury emocjonalnej. różnego rodzaju psychopatii i uzależnień. kiedy mamy do czynienia z problemami. a kiedy z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi. Mówi o schizofrenii. chorobie dwubiegunowej. depresjach. nerwicach. psychogeriatrii i wychowywaniu dzieci. A także o typie osobowości najlepszym na partnera. o sposobie na jąkanie. funkcjonowaniu szpitala psychiatrycznego i teatrze Bim-Bom.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9stanisław filipowicz, ania z zielonego wzgórza mobi, zły leopold tyrmand pdf, popiel legenda, ostatnich gryza psy, lokko lesley, lawa opowieść o dziadach adama mickiewicza, francuski arystokrata, prawo pracy florek pdf, groszkowski, stereotypy niemcy, atlas ziół leczniczych, jarzemski piotr, heszen psychologia stresu pdf, jak pozbyć się zbędnych kilogramów, przestępczość zorganizowana w polsce i jej zwalczanie, katarzyna bocheńska, anzelm bohatyrowicz, żywienie w sporcie pdf…