Großfuß

Autor: Edgar Wallace

Kurz vor Hanna Shaw Tod konnte sie noch einen verzweifelten Hilferuf absenden. Die Haushälterin des Anwalts Gordon Cardew Hanna Shaw wird in einem von innen verschlossenen Raum gefunden wurde.’Hanna Shaw hat mich gerufen! „ Miß Leigh zeigt Oberinspektor Minter von Scotland Yard ein Telegramm: „Bitte helfen Sie mir. Kommen Sie sofort. Es geht um mein Leben.” Was hat die mysteriöse Botschaft von Hanna Shaw an Miß Leigh kurz vor Ihrem Tod zu bedeuten? Eine spannende Jagd auf den Mörder beginnt.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Badanie towarów przemysłowych

Autor: Ewa Kubińska-Jabcoń

Profesor AGH Wiktor Kubiński z zespołem tym razem przedstawia praktyczne kompendium wiedzy dotyczące zastosowania metod badania towarów niespożywczych – przemysłowych. To druga książka profesora Kubińskiego wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. po dobrze odbieranej publikacji: „Wybrane metody badania materiałów. Badanie metali i stopów”.

Obecna książka zawiera przegląd bardzo wielu metod badania takich materiałów. jak np.:

• wyroby włókiennicze.

• sprzęt AGD.

• wyroby papiernicze.

• skóry.

• wyroby perfumeryjne.

• meble.

• urządzenia medyczne czy

1: Autor

Cena:


ISBN

9788363837945: Wydawnictwo

Format

39.5: https://woblink.com/ebook/biblia-polsko-angielska-autor-zbiorowy-31104u

Cena:


ISBN

9788320053913: Wydawnictwo

Format

109: https://woblink.com/ebook/pielegniarstwo-internistyczne-dorota-zozulinska-ziolkiewicz-31070u

Cena:dochod podstawowy, książki do anatomii, czerwone dziewczyny, serce gangstera doci, motoryczność człowieka pdf, czterotysięczniki, choroby wewnętrzne podręcznik dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa, karta pracy typy powieści felix net i nika, książki download, w kregach wladzy tom 1 wotum nieufnosci, wiek średni człowieka, spatia, opowieść wigilijna, hieny modliszki czarne wdowy, gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących pdf, analiza badań, renata furman, pan samochodzik i templariusze książka, ksiegarnia internetowa ebook, cessanis michał, bezpieczeństwo finansowe…