https://woblink.com/product-publication/download/134463/epub

1:

:

Cena:


Zmiany klimatu

Autor: Mark Maslin

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

 

Zmiany klimatu w przystępny sposób wyjaśniają. w jaki sposób człowiek wpływa na klimat planety. Teoria dotycząca zmian klimatu jest jedną z nielicznych naukowych idei. która każe nam myśleć o zmianie podstaw współczesnego społeczeństwa. Autor nie tylko relacjonuje debatę na ten temat. lecz także wyjaśnia. dlaczego temat budzi takie kontrowersje. Jakie są rozwiązania tego problemu? Jaka przyszłość czeka naszą planetę? Czy opisywane zjawiska przyniosą wkrótce koniec świata. jak uważało wielu ekologów w latach 80. i 90. XX w.?

 

*

 

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na t

32.9: https://woblink.com/ebook/przeblysk-robert-rient-134116u

Cena:


Jak rozliczać VAT od umowy faktoringu po wprowadzeniu split payment

Autor: Aneta Szwęch

Umowa faktoringu jest w obrocie gospodarczym bardzo popularną umową. której rozliczenie w VAT dla podatników nie stanowiło już problemu. Zmieniło to wprowadzenie od 1 lipca 2018 r. split payment. a tym samym odpowiedzialności faktora za zobowiązania faktoranta. W związku z tym powstaje wiele pytań. jak i kiedy można się uwolnić od tej odpowiedzialności. W publikacji przedstawiamy również zasady rozliczenia VAT od tych umów zarówno po stronie faktora jak i faktoranta oraz ustalenia wysokości opodatkowania tej usługi zarówno w przypadku faktoringu klasycznego jak i odwrotnego.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380873346: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/potega-pozytywnego-przywo

Cena:


ISBN

9788380755734: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zycie-na-zamowienie-czyli-espresso-z-cukrem-wilczynska-karolina-135145u

Cena:niebezpieczeństwa onanizmu, arsen lupin, pedagogika zdrowia, lejb fogelman, historia tatuażu pdf, charitas, głębia, opowiadaniaerotyczne., polish for foreigners pdf, zbigniew wójcik, jirina prekop, terelak psychologia stresu pdf, kwartnik, estj, dragon age utracony tron, jarosław. tajemnice kaczyńskiego, emil kalinowski, drapieżne ryby słodkowodne, pdf książka, dziennik bridget jones pdf…