Klub niewiernych

Autor: Daniel Koziarski

Klub Niewiernych to miejsce w sieci. gdzie spotykają się ludzie spragnieni niezobowiązującego seksu. Ale seks bez zobowiązań może mieć… śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet. które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem spotkanym na czacie.

Piotr. wzięty lekarz. nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną. ale coraz bardziej sfrustrowaną żonę. Tymczasem w życiu Justyny pojawia się ktoś. kto wydaje się ją rozumieć. Czy młoda kobieta podda się tej fascynacji? Jaką cenę zapłacą małżonkowie za dokonane przez siebie wybory?

Druga powieść pisarskiego duetu Lingas-Łoniewska – Koziarski to pełen fascynujących postaci. zwrotów akcji i erotyki thriller psychologiczny.

28% drapieżnej

19.1: https://woblink.com/ebook/autoterapia-sposoby-i-metody-leczenia-duszy-i-ciala-ewa-kulejewska-136499u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136754

https://woblink.com/product-publication/download/136754/epub: 1

Cena:


Bliżej nieba

Autor: Breslin Kate

Évelyne Marche. brytyjska pielęgniarka z Oxfordu. mieszka podczas I wojny światowej w okupowanej przez Niemców Brukseli. dzieląc czas pomiędzy pracę w szpitalu w dzień i w kawiarni wieczorem. A przynajmniej takie stwarza pozory… Nikt nie podejrzewa. że wypełnia również ważną szpiegowską misję dla belgijskiego ruchu oporu.

Pewnego dnia Éve dostrzega spadający samolot. Kiedy jako pierwsza dociera na miejsce wypadku. w rannym pilocie rozpoznaje kapitana Królewskiego Korpusu Lotniczego. Simona Forrestera. Ryzykując życie. ukrywa go przed Niemcami. jednak niebezpieczeństwo narasta i mnożą się tajemnice…

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9


ISBN

9788365404961: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/sole-schusslera-mineraly-wzmacniajace-odpornosc-muller-frahling-margit-136766u

Cena:


Świt między dobrym i złym

Autor: Marta Krajewska

Od kiedy Bratmił rozpoczął nauki u Chaberki. oboje mają ręce pełne roboty. W chacie kowala coś harcuje nocami i pozbawia gospodarzy snu. Należąca do rybaków krowa nagle traci mleko. jakby ktoś rzucił na nią urok. Kłopoty zdają się nie mieć końca. opiekunka jednak nie załamuje rąk. ale beznamiętnie egzekwuje prawa boskie i ludzkie.

Bratmił obawia się. że może się stać równie bezwzględny jak Chaberka. a jednocześnie zdaje sobie sprawę. że rola opiekuna tego wymaga. Chłopiec zaczyna się bać. że albo zatraci siebie. albo nie sprosta pokładanym w nim nadziejom.

Początek nauki jest niczym świt. Jeszcze nie wiadomo. czy nadchodzący dzień będzie pełen smutku. czy radości. O świcie wszystko jest możliwe. a Bratmił musi wybrać właściwie.

Marta Krajewska ponownie zabiera nas do

34.9: https://woblink.com/ebook/dzieci-ksiezy-marta-abramowicz-136725u

Cena:porzadanie, cherezińska płomienna korona, charlotte gordon, książka o dojrzewaniu dla dziewczynek, trudny trup, człowiek roślina, wprowadzenie do ekonometrii w przykładach i zadaniach pdf, dieta w chorobie nowotworowej kapała, diablo poradnik, regentka, winslow skorumpowani, w transie inwestowania pdf, antoni sygietyński, zaburzenia czynności prymarnych i artykulacji, dominik bielicki, klasówkowo testy przyroda klasa 4, horror! czyli skąd się biorą dzieci, dziewczynka czy chłopiec…