Noce na Manhattanie

Autor: Jennie Lucas

Córka znanego na Manhattanie arystokraty Letitia Spencer zakochała się w synu szofera. Dariusie Kyrillosie. Planowali razem uciec. lecz gdy Letitia dowiedziała się o działalności przestępczej swojego ojca. zerwała z Dariusem. bo nie chciała. by był zamieszany w śledztwo. Darius zrobił karierę i zbił fortunę. Nigdy nie poznał prawdy o tym. co dla niego zrobiła Letitia. Po dziesięciu latach zamierza się na niej odegrać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Bez słowa

Autor: Rosie Walsh

Siedem idealnych dni. Potem on zniknął.

Gdy Sarah poznaje Eddiego. zapomina o całym świecie. pragnie nacieszyć się każdą wspólną chwilą. Spędzają razem najpiękniejszy tydzień w ich życiu. Aż nadchodzi nieuchronne rozstanie…

Obiecują sobie utrzymywać kontakt. zanim nie wymyślą planu na wspólne jutro. Lecz jedno z nich nie dotrzymuje słowa. nie daje znaku życia. Przepada jak kamień w wodę…

Przyjaciele namawiają Sarah. by zapomniała o nim. Ale ona nie może. Wie. że coś się stało. że musi istnieć jakieś wytłumaczenie. Minuty. dni. tygodnie mijają. a Sarah jest coraz bardziej zmartwiona.

Pewnego dnia odkrywa. że miała rację…

Bez słowa to wyjątkowa i przewrotna opowieść o ludziach. którzy nigdy nie powinni stanąć na swojej drodze.

Książka zostanie wydana w kilkudziesięciu krajach.

Bestseller numer jeden w Niemczech i w innych krajach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


https://woblink.com/product-publication/download/129554/epub

1:

:

Cena:


79.2

https://woblink.com/ebook/rejestr-naleznosci-publicznoprawnych-hanna-kmieciak-zbigniew-krol-130047u: https://woblink.com/product-publication/download/130047/pdf

Autor

:

Cena:


Czerwone zegary

Autor: Leni Zumas

W tej napisanej z polotem powieści aborcja po raz kolejny jest w Ameryce nielegalna. zapłodnienie in vitro zostaje objęte zakazem. a Poprawka o Osobowości przyznaje prawo do życia. wolności i posiadania każdemu embrionowi. W małym nadmorskim miasteczku w stanie Oregon pięć zupełnie różnych kobiet boryka się w tej zupełnie nowej rzeczywistości z odwiecznymi pytaniami dotyczącymi macierzyństwa. tożsamości i wolności.

Ro. singielka. nauczycielka w liceum. stara się o dziecko i pisze równocześnie biografię Eivør. mało znanej dziewiętnastowiecznej polarniczki. Susan jest sfrustrowaną matką dwójki dzieci tkwiącą w rozpadającym się małżeństwie. Mattie jest adoptowaną córką kochających rodziców i jedną z najlepszych uczennic Ro. a kiedy się dowiaduje. że jest w ciąży. nie ma się do kogo zwrócić. Gin natomiast jest utalentowaną mieszkającą w lesie homeopatką. lub „znachorką”. która łączy losy wszystkich tych bohaterek. gdy zostaje aresztowana i osądzona w ramach zaciekłego polowania na czarownice w nowoczesnym wydaniu.

Leni Zumas napisała również Farewell Navigator: Stories i The Listeners. powieść. za którą w 2013 roku otrzymała Oregon Book Award. Dorastała w Waszyngtonie. a obecnie mieszka w Portland w stanie Oregon. gdzie uczy pisarstwa kreatywnego na Uniwersytecie Stanowym. Interesuje się mapami. statkami. bębnami i wszystkim. co nietypowe.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99


ISBN

9788363582067: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/zmysl-wspolny-teksty-felietony-listy-cezary-kazmierczak-130011u

Cena:katastrofy antropogeniczne, pryncypia medycyny rodzinnej, latające ryby, narkotyki anoreksja i inne sekrety, echo z otchłani chomikuj, jolanta tambor, libra book, do trzech razy natalie, gałgankowy skarb, battlefield 1 poradnik, masłowska wojna polsko ruska, chemia analityczna pdf, trudi canavan obietnica następcy, neuroanatomia, stefan nowak metodologia badań społecznych pdf, posłaniec zusak, kazinski, stanisław milewski, przedsiębiorczość na czasie pdf, stary człowiek i morze epub, łobocki metody badań pedagogicznych pdf…