Rynek książki w Polsce 2017. Dystrybucja

Autor: Praca Zbiorowa

Dwudziesta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Tom ‚Dystrybucja’ zawiera analizę rynku dystrybucyjnego.

Spis treści:

1. Księgarstwo hurtowe

2. Księgarstwo detaliczne

3. Sprzedaż bezpośrednia

4. Import i eksport książek

5. Wykaz tekstów źródłowych

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 20


ISBN

9788395053696: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–138586u

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:


Między nami chaos

Autor: Samuel Miller

Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy. kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny. traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie. ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa.

Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka. słynnego pisarza. który pięć lat wcześniej na tydzień przed śmiercią wyruszył nagle w zagadkową podróż. Jej celu nie znał nikt z rodziny. a co gorsza – nikt nawet nie próbował się dowiedzieć. co się w tym czasie wydarzyło.

Podążając za wskazówkami. które znajduje w dzienniku. Arthur próbuje odtworzyć ostatnie dni życia swojego dziadka. Chce się dowiedzieć. kim naprawdę był. czego szukał tysiące kilometrów od rodzinnego domu i… czy rzeczywiście nie żyje.

:

Cena:agata sikora, połączeni laurelin paige, audiobooki, romans pdf, ego-rcyzmy: poznaj, czym jest i jak działa ego, królowe życia początki, streszczenie ania z zielonego wzgórza, anatomia zwierząt krysiak pdf, opis ruchu, czarny stig, terry pratchett pdf, cienka czerwona linia książka, za nami miłość, reklama sprzeczna z dobrymi obyczajami, umrzesz kiedy umrzesz, wiesław łuka nie oświadczam się, kajetan wróblewski, norbert kościesza, grażyna gajewska…