Akademia Dobra i Zła 4. Droga do sławy

Autor: Soman Chainani

Uczniowie z Akademii Dobra i Zła byli przekonani. że znaleźli już swoje szczęśliwe zakończenie. gdy pokonali Złego Dyrektora Akademii. Teraz. w czwartym roku swojej nauki. muszą wypełnić misje powierzone im przez Dziekan Dovey. Zawszanie i nigdziarze przemierzają Bezkresną Puszczę. by zasłużyć na wieczną chwałę i uniknąć zniesławienia.

Agata i Tedros. jako król i królowa Kamelotu. muszą przywrócić królestwu dawną świetność. Sofia wypełnia obowiązki dziekan w Akademii Zła. które przejęła po lady Lesso. Wszyscy jednak czują się coraz bardziej samotni i nieprzygotowani do nowych ról.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


Dzieła wszystkie. tom 3

Autor: Mistrz Eckhart

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

‚Nigdy Bogu nie dziękuję za to. że mnie kocha. bo choćby nawet chciał. nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to. że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania’.

‚Człowiek. który się ukrywa. gdy zakaszle. zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć. gdyby On sam się nie odsłonił’.

‚Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się. gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


ISBN

9788366134201: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/niewinni-i-cala-reszta-dana-spiotta-128183u

Cena:ćwiczenia z języka niemieckiego dla początkujących, siostry douglas, podnieś głowę, konstytucja w bibliografii, serce meduzy, andrzej wąsek, jolanta kaleta, smutno mi boze, pascal myśli pdf, znak franka na uchu, fałszywy ruch, anna skolimowska, choroby infekcyjne, seksuolożki pdf, hydrologia ogólna pdf, dwagrosze.com, anatomia zbrodni. sekrety kryminalistyki…