Sztuka obrony

Autor: Lew Poługajewski

Większość szachistów woli atakować niż się bronić. Skutkiem tego technika gry w defensywie często jest ich najsłabszą stroną. Książka wyjaśnia podstawy gry obronnej. Zawiera również wiele testów pozwalających Czytelnikom na przećwiczenie swoich umiejętności. Obejmuje m.in. następujące tematy:

Budowanie blokady

Uproszczenia

Aktywna obrona i kontratak

 Lew Poługajewski przez ponad trzydzieści lat był jednym z czołowych arcymistrzów szachowych i kilka razy pretendentem do tytułu mistrza świata. Jego książki Grandmaster Achievement oraz Grandmaster Performance zostały powszechnie uznane za współczesną klasykę. Jakow Damski jest rosyjskim komentatorem telewizyjnym i radiowym oraz dziennikarzem.

Wydawnictwo: RM

Cena: 29.9


ISBN

9788379007707: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/dziura-stanislaw-kuczkowski-30841u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30991/epub

1:

:

Cena:


Kinowe uniwersum superbohaterów

Autor: Tomasz Żaglewski

Rok 2000 wyznaczył symboliczny początek współczesnego nurtu filmu komiksowego. Od chwili premiery filmu X-Men Bryana Singera. na podstawie komiksów amerykańskiego wydawnictwa Marvel. popularność oraz ilość kinowych przygód superherosów systematycznie rośnie. a wraz z nią także zainteresowanie stale poszerzającej się grupy fanów.

Co jest przyczyną ogromnego sukcesu filmowych produkcji. które jeszcze pod koniec XX wieku uchodziły za synonim złego smaku?

Co sprawia. że rzesze kinowych widzów z niecierpliwością przeczekują napisy końcowe. aby móc zobaczyć zapowiedzi kolejnych przygód swoich ulubieńców?

Dlaczego Kinowe Uniwersum Marvela stało się wielkim fenomenem kulturowym?

I w

34.8: https://woblink.com/ebook/strazniczka-klamstwa-t-a-cotterell-irena-kolodziej-piotr-rachtan-30684u

Cena:


Wesele w Szkocji

Autor: Kim Lawrence

Angielka Poppy Ramsay i włoski arystokrata Luca Rainieri bardzo się kochają. Jednak Luca poślubia inną. Nieszczęśliwe małżeństwo wkrótce kończy samobójcza śmierć żony. Luca. pełen poczucia winy. postanawia już nigdy więcej się nie żenić. Siedem lat później Luca i Poppy spotykają się w zamku w Szkocji. Ich dawne uczucie odżywa. lecz Poppy nie chce być znowu tylko kochanką …

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380532731: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/pozegnanie-z-nadmiarem-fumio-sasaki-30334u

Cena:szmaragdowa tablica pdf, janina sokołowska, wszystko co w tobie kocham pdf, logika podręcznik, libra nowy sącz, darmowe e-book, biblioteka pdf, antoni kępiński melancholia, rozneglizowane, motyw cierpienia w literaturze, a co wyście myślały, upadek zachodniej cywilizacji, lesio chmielewska pdf, mróz testament pdf, ibuk libra wsb…