Poradniki oraz inne opowiadania z humorem

Autor: Ludwik Koczjark

Opisy prawdziwych przeżyć okraszonych nutką żartu adresowane do wszystkich. którzy lubą humor sytuacyjny.

Bohaterami są zwykli ludzie. mieszkańcy średnich miast oraz ich sąsiedzi. Wszystkie opowiadania napisane zostały z humorem. dlatego przy każdym pojawi się uśmiech na twarzy czytelnika. Ukazane sytuacje są bardzo różnorodne. ale zawsze zdołamy odnieść je do znanej nam codzienności. Rozbawi nas możliwość spojrzenia z boku na wyjazdy wakacyjne. zakup telewizora. przygotowania do świąt i dziesiątki innych zdarzeń.

Pamiętajmy tylko. aby przed wejściem do samochodu zdjąć łyżwy. bo prowadzenie w nich jest trudne. Także tym. co przyjechali na rowerze proponuję przebrać buty. A! I na autobus dotrzemy szybciej. gdy poniesiemy łyżwy w rękach.

10.9: https://woblink.com/ebook/przygody-brygadjera-gerarda-wydanie-dwujezyczne-arthur-conan-doyle-137454u

Cena:


Wybitni polscy odkrywcy i podróżnicy

Autor: Maria Pilich

Dlaczego Józefa Kowalewskiego. wybitnego orientalistę. syberyjski lud Buriatów utożsamiał z Żywym Buddą? Jak silna pasja podróżowania kierowała Michaliną Isaakową. że prawdopodobnie jako pierwsza Polka dobrowolnie wyruszyła na samotną wyprawę do Ameryki Południowej. aby… łapać motyle? Julian Fałat. czy był tylko wybitnym akwarelistą. czy także „nałogowym podróżnikiem”. który w wyprawie niemal dookoła świata dotarł m.in. do Hongkongu? Jak Leonidowi Telidze. dziś legendzie polskiego żeglarstwa. udało się opłynąć pod żaglami świat? Skąd wzięło się określenie „Skłodowska antropologii”. które przypisała biografka Marii Czaplickiej. wybitnej znawczyni Syberii? Jaki wpływ na rozwój polarnictwa miały odkrycia Alfreda Jahna. jedynego Polaka. który poznał wszy

:

Cena:złoty kielich z rubinami, play ebook, dieta przy hashimoto książka pdf, folwark zwierzęcy pdf, pliki kindle, zdrowie emocjonalne, anna wasiukiewicz, krzysztof polek, tania książka newsletter, oto jest kasia karty pracy do druku, atlas histopatologii, żona jagiełły, westerplatte komuda, anatomia człowieka pituchowa, agnieszka kościańska, quizy po angielsku, zygmunt kowalski…