Medalik Krzyż św. Benedykta. Typ klasyczny

Autor: Jerzy Gwiazda

Książka zawiera podstawowe wiadomości dotyczące medalika Krzyż św. Benedykta. w szczególności informacje o jego typie klasycznym. który określa się także mianem starego (dawnego). oryginalnego lub tradycyjnego.

Znajdziemy w niej przystępne teksty przeznaczone dla każdego – opis wyglądu medalika (wraz ze szkicami. rysunkami i kolorowymi zdjęciami). historię jego powstania. sposób użycia oraz omówienie związanych z nim łask i błogosławieństw.

W książce zostały umieszczone między innymi łacińska tradycyjna formuła błogosławieństwa medalika z egzorcyzmem (i jej współczesne polskie tłumaczenie) oraz dodatkowe analizy i teksty. w tym porównanie wyglądu oryginalnego medalika z nowszymi wzorami. obszerniejsze fragmenty klasycznych tekstów o. Guérangera. a także brewe papieskie

1:

Cena:


1

:

:

Cena:


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33wykres scatcharda, problemy z wymową, bogate dzieci, czesława pilarska, opowieści z narnii gra, poradnik dla przyszłych mam pdf, język polski gramatyka gimnazjum testy, brida paulo coelho, tomasz kieres, martine stoessel, zniszcz mnie anna langner, ogień i krew 2, paweł borszowski, rekcja czasownika polski, adam asnyk nad głębiami interpretacja, opiekun medyczny w praktyce pdf…