https://woblink.com/product-publication/download/133698/pdf

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Autor: Rzepiela Monika

Związek Dziewanny i Dobromira zakończył się tragicznie. Ukąszona przez jadowitą żmiję młoda żona i matka przed śmiercią łączy dłonie Rzepki i swego męża. wyrażając pragnienie. by się pobrali i zostali rodzicami małego Radosława. W niedługim czasie Rzepka rodzi bliźnięta – Milenę i Ludomira – które wychowują się razem z synem Dziewanny. 

Mijają lata i dzieci dorastają. Każde poznaje miłość i musi wybrać własną drogę. na której szczęście przeplata się z bólem. radość ze smutkiem. a nadzieja z rozpaczą. Taki już jest człowieczy los. że raz dobro. raz zło rozdaje. a bohaterom nie pozostaje nic innego. jak się podporządkować.

Napisana z epickim rozmachem powieść ukazuje świt nowych idei będących konsekwencją przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Św

29.9: https://woblink.com/ebook/na-koniec-swiata-ewa-maja-mackowiak-137726u

Cena:


Mury

Autor: Hollie Overton

CZY ZABIŁBYŚ. BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?

Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker. ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie. dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca.

Kiedy poznaje Lance’a Dobsona. wierzy. że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak. że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu.

Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila. zastanawia się. czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów. z którymi pracowała.

Teraz musi zdecydować. czy zaryzykuje wszystko. by chronić rodzinę.

Czy dysponuje środkami. które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?

MURY to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera LALECZKA.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99sztuka olewania, grimm city wilk, karapetyan, real madryt strategia sukcesu, komparatysta, najlepsze thrillery, hiszpański 1000 najważniejszych słów, teoria obwodów elektrycznych bolkowski pdf, far cry 5 poradnik, autyzm książki pdf, danuta adamska rutkowska, popek dzieci, adam bigaj, malgorzata niezabitowska, odmiany szczurów, dekada edwarda gierka, steinbeck grona gniewu, pułapka porno…