Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


ISBN

9788373779747: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/swiatlo-eremity-czyli-przewodnik-po-swiecie-tarota-natalia-stala-139895u

Cena:


:

:

Cena:


Światło Eremity. czyli przewodnik po świecie Tarota

Autor: Natalia Stala

Poznaj pełnię magii Tarota

 

Poznaj zawarte w jednej książce szczegółowe interpretacje kart Tarota: Złotego. Thota. marsylskiego oraz Ridera Waite’a. Dzięki nim odnajdziesz tę jedyną talię najlepszą dla siebie i opracujesz indywidualny warsztat tarocisty.

 

W tym kompleksowym podręczniku Tarota czytelnik odnajdzie:

 

 • sekret właściwego podejścia do wróżenia. tasowania i rozkładania kart.
 • symbolikę liczb. żywiołów. ludzi i kolorów.
 • fascynujące interpretacje kart czterech talii: Złotego Tarota. Tarota Thota. Tarota marsylskiego oraz Ridera Waite’a.
 • pomocne przy odczytywaniu rozkładów słowa kluczowe.
 • wskazówki. jak odnaleźć właściwą dla siebie talię i zbudować własną ścieżkę tarocis

  :

  Cena:  książki za darmo, mężczyzna bez winy i wstydu, wysoko wrażliwi książka, tadeusz czekalski, smary plastyczne, ekonomia dla bystrzaków pdf, wolters kluwer księgarnia, powiedz mi to szeptem, nagi umysł, otoczeni przez idiotów audiobook, mitologia słowiańska pdf, transformers wojna o energon, eternium tajny kod…