Jak przekroczenie rocznych limitów podstawy wymiaru podatku i składek ZUS w 2017 r. wpływa na inne obowiązki płatnika

Autor: Bożena Pęśko

Publikacja w przystępny. instruktażowy sposób omawia najczęstsze problemy. które napotykają osoby zajmujące się rozliczeniami przychodów w zakresie rozliczeń składek i podatku dochodowego w miesiącu przekroczenia przez osobę zatrudnioną rocznego limitu podstawy wymiaru składek oraz kwoty przychodu zobowiązującej do opłacenia podatku zgodnie ze stawką przewidzianą w drugim progu podatkowym. Praktyka wskazuje. że zagadnienia związane z prawidłowym rozliczeniem przychodu w tych sytuacjach sprawiają płatnikom liczne trudności. Autorka publikacji – ekspert w zakresie rozliczeń podatkowo – składkowych z wieloletnim stażem. omawia zagadnienia jako praktyk. z pomocą licznych przykładów. zestawień

:

Cena:


IKIGAI Japońska sztuka szczęścia

Autor: Ken Mogi

Zapomnijcie o hygge. Teraz wszystko kręci się wokół IKIGAI. „The Times”

To są fakty. a nie chwyt marketingowy – Japończycy zajmują czwarte miejsce na świecie pod względem długości życia. a Japonki drugie. Zawdzięczają to IKIGAI. które nazywają „powodem. dla którego chcesz rano wstać z łóżka”. IKIGAI jest obecne w ich codziennym życiu. w karierze zawodowej. w związkach. w rodzinie i w każdej czynności. którą wykonują.

Ken Mogi. światowy ekspert w temacie IKIGAI. przedstawia pięć filarów. które pozwolą nam osiągnąć IKIGAI w naszym życiu. Dzięki praktycznym radom. mądrościom i własnemu doświadczeniu prowadzi nas ścieżkami pełnej. świadomej i zdrowej życiowej równowagi. Daje narzędzia. by odnaleźć własne IKIGAI i każdy dzień pr

:

Cena:


La Femme au collier de velours

Autor: Alexandre Dumas

«L’histoire que nous avons lu. c’est Nodier qui me l’a racontée.” Charles Nodier. quand il sentait sa fin. a raconté cette histoire à Dumas et il la publie. Cette histoire est très travaillée et est truffée de références. Ce récit est plein de contes fantastiques et tableaux effrayantes de cette période historique où la folie et le réel parviennent à se confondre.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380886629: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, gdy upadne, krzysztof janoszka, noce i dnie książka, jezyk egipski, zrozumieć montessori pdf, grzech. gordian. tom 1 pdf, dziewczyna bez makijażu, ogród kobiet, bitwa napoleona w 1812, magia uczuc, aleksandra polewska, jędrzejko mariusz, klasyfikacja budżetowa 2018 paragrafy, mag bitewny księga 2, stephen king bastion pdf, angielskie idiomy pdf, dobra książka fantasy…