The Heritage of the Desert

Autor: Zane Grey

The novel begins in the desert of southern Utah. It is the 1870s. John Hare is a young cowboy who was rescued from sure death by a Mormon rancher by the name of August Naab. Naab puts him to work with an adopted daughter. Mescal. who tends his herd of sheep. Out in the open air. Hare not only recovers his health; he falls for Mescal in a big way. The greatest danger Hare faces though. is over Mescal. a half-Navajo shepherdess who is already promised in marriage to Naab’s first-born son. The Mormon religion. however. demands that the girl shall become the second wife of one of the Mormons. Well. that’s the problem of this great story.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Ostatnia aria Mozarta

Autor: Matt Rees

Niezwykła barokowa opowieść. w której ponadczasowa muzyka jest tłem dla salonowych intryg i zaskakujących zwrotów akcji

Jest grudzień 1791 roku. Przebywająca w niewielkiej austriackiej wsi Nannerl. siostra Mozarta. otrzymuje szokujący list z informacją o śmierci brata. Zgodnie z relacją żony. dwa miesiące przed śmiercią wirtuoz zwierzył się jej. że ktoś podał mu truciznę. w wyniku czego jego życie niechybnie zmierza ku końcowi. 

Nannerl niezwłocznie udaje się do Wiednia. Pragnie czym prędzej odkryć mroczną tajemnicę morderstwa. Otoczona oprószonymi śniegiem barokowymi pałacami i urokliwymi kawiarniami rzuca się w wir podejrzeń i intryg. które ukazują ponure sekrety Mozarta. Zazdrosne kochanki. złowieszczy wierzyciele oraz masoni – im bardziej Nannerl zgłębia prz

24.6: https://woblink.com/ebook/wyprawy-najemnika-od-biurka-oderwanego-janusz-korpa-31500u

Cena:gry hide and seek, krótka rozprawa naukowa, nunchi, i ze cie nie opuszcze, zaburzenia emocjonalne i behawioralne u dzieci, źródłoznawstwo, przemysław słomski, snorri kristjansson, małgorzata gautier, rynek nieruchomości książka pdf, chłopcy jo, finansowanie oświaty, zadania z elektrotechniki z rozwiązaniami pdf, 1000 słów rosyjski pdf, endless space 2 jak zmienic jezyk, wilki dwa książka, darmowe książki pdf pełne wersje…