Baba Jaga radzi

Autor: Taisia Kitaiskaia

Czy można cieszyć się szczęściem swojego eks?

Jak przestać się wściekać na innych?

Dlaczego czas tak szybko ucieka i o co w tym wszystkim chodzi?

Życiowe mądrości z przymrużeniem oka prosto z głębi syberyjskich lasów

Wiedźma wie wszystko. W starych słowiańskich wierzeniach Baba Jaga uchodziła za postać. która zna odpowiedź na każde pytanie. Taisia Kitaiskaia. która jako dziecko często bywała w dzikich kniejach odległej Syberii. od lat przyjmuje porady od ducha mistycznej staruszki. Nawet te nieproszone.

„Baba Jaga radzi” to niezwykły poradnik. w którym znana na całym świecie Baba Jaga pomaga każdemu. kto potrzebuje wsparcia w obliczu codziennych problemów. Jej surrealistyczne. szczere do bólu i często żartobliwe odpowiedzi niosą ulgę wszystkim ws

:

Cena:


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


Historia w turystyce kulturowej

Autor: Armin Mikos Von Rohrscheidt

Jednym z ważniejszych przejawów obecności historii w przestrzeni publicznej jest turystyka kulturowa. która przeżywa dzisiaj widoczny renesans. Oprócz tradycyjnych form aktywności bardzo popularne stały się w ostatnich latach choćby spacery miejskie. które pozwalają odkrywać tajemnice swojej okolicy. Coraz więcej ludzi interesuje się własnym otoczeniem i jego historią. nie tylko lokalną. lecz także regionalną.

Przedstawiamy publikację na temat wykorzystania historii i dziedzictwa w turystyce kulturowej. Autor – wykładowca akademicki. a równocześnie wieloletni organizator turystyki – oprócz ukazania podstawowych aspektów teoretycznych: zakresu pojęcia i obszaru działań turystyki kulturowej. jej roli w popularyzacji dziedzictwa narodowego i rozwijan

34: https://woblink.com/ebook/ben-gurion-shapira-anita-135587u

Cena:


ISBN

9788375156089: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/piersi-kristi-funk-135646u

Cena:


ISBN

9788366116757: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/trzeci-sort-czyli-jak-zakonczyc-wojne-polsko-polska-jerzy-karwelis-136174u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:


ISBN

9788380322721: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/kantor-krzysztof-plesniarowicz-134797u

Cena:


Wizerunki książąt i królów polskich

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Zobrazowanie królów i książąt polskich przez wybitnego pisarza. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Praca oparta na źródłach pisanych. ikonografii i sfragistyce. stąd utrzymywano. że przedstawione w niej wizerunki władców należą do prawdziwych i autentycznych.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9historia antykoncepcji, za jakie grzechy dobry boże torrent, wojenna korona cherezińska, drzewo genealogiczne fryderyka chopina, godzina pąsowej róży pdf, życie w pojedynkę, zabija, konsorcjum tom 2 ebook, zagrożenia współczesnej rodziny pdf, rozedma płuc leczenie ziołami, niemiłośc, maciej matasek, słowiańscy królowie lechii, janusz zawiła niedźwiecki, prawiek i inne czasy audiobook…