Ortopedia Duttona t.3

Autor: Mark Dutton

Książka stanowi znakomite źródło wiedzy na temat szeroko pojętej ortopedii. Zarówno studenci fizjoterapii. jak i lekarze z zakresu rehabilitacji szybko i sprawnie znajdą w nim poszukiwane przez siebie informacje dotyczące przeprowadzania badania. formułowania oceny oraz wyboru sposobu postępowania w przypadku pacjentów z problemami ortopedycznymi.

Podręcznik został napisany w taki sposób. aby zainteresowany Czytelnik odnalazł w nim „krok po kroku” wszystkie wskazówki niezbędne do postawienia diagnozy. ustalenia rokowania oraz zaplanowania właściwej. w danym przypadku. strategii postępowania terapeutycznego i zabiegów terapeutycznych.

W 4 tomach znalazły się niezbędne informacje aby leczyć chorego i pomóc mu powrócić do normalnego ży

27.9: https://woblink.com/ebook/srebrny-widelec-wanda-majer-pietraszak-29848u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324163717: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/krew-bogow-aleksandra-kowalska-nicholas-redfern-30272u

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


1

:

:

Cena:homoludens, do wszystkich chłopców których kochałam online pl, disaster artist książka, george orwell folwark zwierzęcy pdf, ferdydurke audiobook, zwiadowcy 8, janina lesiak, na szczycie magazyn, marta szarejko, dziady opracowanie, spóźnieni kochankowie pdf, ebooki na telefon, ebuk, wesele wyspiański audiobook, kolarstwo podstawy treningu, eden stanisław lem, emka wydawnictwo…