ISBN

9788394921972: Wydawnictwo

Format

112: https://woblink.com/ebook/lowiectwo-dawniej-i-dzis-wybrane-zagadnienia-stanislaw-korzeniowski-124564u

Cena:


Nieodgadniony

Autor: Johnson Maureen

Akcja rozgrywa się na przemian w dwóch planach czasowych – w 1936 roku. kiedy wydarzyła się zbrodnia i współcześnie. Powieść przywodzi na myśl klasyczne kryminały Arthura Conan Doyle’a czy Agathy Christie. Jednocześnie jest to jednak książka na wskroś współczesna. dziejąca się tu i teraz. wśród młodych ludzi. dla których świat nowoczesnych technologii ma ogromne znaczenie. 

Akademia Ellinghama – elitarna. prywatna szkoła w Vermont. dzieło życia Alberta Ellinghama. Miejsce pełne łamigłówek i zagadek. wijących się ścieżek. ogrodów. ukrytych korytarzy i tajemnych przejść. Jest niczym dom zagadek. Bo – jak twierdzi jej założyciel – „nauka jest zabawą”. W 1936 roku. wkrótce po otwarciu akademii. znikają żona i córka Ellinghama. Jedynym tropem w sprawie jest prześmi

15: https://woblink.com/ebook/anielenie-lidia-stefek-125238u

Cena:


Sfinks

Autor: Christian Jacq

POSTĘP TECHNOLOGICZNY TO BEZLITOSNE BÓSTWO…

Starożytny Egipt był uporządkowaną cywilizacją. w której duchowość. rządy. społeczeństwo i gospodarka łączyła zasada harmonii. Dziś mamy do czynienia z uniformizacją naszej planety pod władzą bezwzględnego bóstwa: postępu technologicznego. Larry Page. współzałożyciel firmy Google. powiedział: „Jeśli nie wiemy. w jakim miejscu jesteśmy. nie wiemy też. dokąd podążamy. Ale to nie szkodzi: big data wiedzą to za nas”.

Tak naprawdę nasz świat już do nas nie należy. Oddaliśmy jego stery w ręce uczniów czarnoksiężnika. którzy uznali. że „mózg ludzki to przestarzały komputer”. W pejzażu sformatowanym przez Maszynę nie będzie miejsca dla myślących inaczej. A wszelki brak konformizmu zostanie uznany za przestępstwo…

Sfinks to trzymająca w napięciu powieść o ostatnich sprawiedliwych. którzy stawiają opór ludzkiemu szaleństwu.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Zgrzewka Pandory

Autor: Paweł Przywara

‚Zgrzewka Pandory’ jest doskonale napisaną Mechaniczną pomarańczą polskiej proweniencji. Jej głównymi bohaterami są dwaj zaprzyjaźnieni. zwariowani studenci. których perypetie rozgrywają się w Lublinie. w atmosferze polskich przemian na początku lat 90. ubiegłego wieku. Ich życie to mieszanina nieustającej blagi i igrania z rzeczywistością. której przedstawicielami są nieokiełznani domorośli intelektualiści. studenci z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. chamscy erudyci. przyćmieni haszyszem punkowcy. żyjący mentalnie w erze big beatu. a także byli esbecy oraz podoficerowie WKU. Powieść Pawła Przywary rytmem i wartkością akcji przypomina amerykański techno thriller. który został przez autora podzielony na szereg. łączących się w całość epizodów. stanowiących rozdziały

33: https://woblink.com/ebook/bohaterowie-hochsztaplerzy-opisywacze-dariusz-libionka-laurence-weinbaum-125425u

Cena: Laurence Weinbaumprince of persia piaski czasu patch polonizujący, michał pieńkowski, sayaka murata, obraz cyfrowy, osho audiobook, wielokryterialne wspomaganie decyzji, figury geometryczne klasa 4 karty pracy pdf, zbigniew luty, konrad wallenrod interpretacja, wojciech chmielarz farma lalek, intryga książka, legenda o rolandzie, kolorowanki ortograficzne do wydruku…