Rozbitki

Autor: Juliusz Verne

Ogólnym tematem powieści jest rozwój autonomicznej społeczności ludzkiej. nie podlegającej żadnej władzy.

Powieść opowiada historię tajemniczego człowieka imieniem Kaw-dier (co w języku miejscowych Indian oznacza Dobroczyńca). który mieszkał w Magellanii. czyli na obszarze wokół Cieśniny Magellana. ziemi w owym czasie nietkniętej jeszcze przez cywilizację i nie należącej do żadnego państwa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


Uwikłany

Autor: Włodzimierz Malczewski

Jeśli chcesz przetrwać. lepiej wymaż wyraz „uczciwość” ze swojego słownika

Początkujący dziennikarz gazety „Na Krzywo” dorabia jako barman w restauracji Pod Ptakiem. gdzie spotyka się elita polityczna i gospodarcza. a wieczorami bawią się służby specjalne. Niebezpieczny świat szemranych interesów kusi mężczyznę obietnicą wielkich pieniędzy i władzy. Zgadza się więc zostać informatorem i nagrywa rozmowy klientów restauracji. Jak ta decyzja wpłynie na unormowane dotąd życie młodego żurnalisty? I czy ten układ okaże się opłacalny?

Malczewski udowadnia. że nawet przebrzmiała afera polityczna może ponownie nabrać doskonałego tempa za sprawą wciągającej fabuły i realnych bohaterów. To niezwykle sugestywna książka. która powoduje. że fi

32: https://woblink.com/ebook/przepowiednia-reinkaanyiuki-wiez-plomienia-kalina-bobras-129894u

Cena:


Wydawnictwo

Poltext: Format

133370

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


9.9

https://woblink.com/ebook/inna-legenda-rejestr-artefaktow-adam-kadmon-129582u: https://woblink.com/product-publication/download/129582/epub

:

Cena:


Partja winta

Autor: Anton Czechow

‚Partja winta’ to zbiór 27 opowiadań autorstwa Antona Czechowa.

Autor ukazuje carską Rosję z zabawnej perspektywy poprzez krótkie. lecz niezwykle trafne i śmieszne historie.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.7


Cukrzyca. Jak z nią żyć

Autor: Dorota Drozd

Czym jest cukrzyca? Jak wygląda życie diabetyka? Kiedy mierzyć poziom cukru? Jakie insuliny są dostępne na polskim rynku? Na te i wiele innych pytań odpowiada doświadczona edukatorka i pielęgniarka diabetologiczna.

Jeśli u Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano cukrzycę. ta książka pomoże Ci oswoić chorobę i nauczy Cię. jak z nią żyć na co dzień: pracować. uprawiać hobby. podróżować. Wystarczy bowiem zdobyć dostateczną wiedzę o cukrzycy. aby zapewnić sobie odpowiednią samoopiekę i cieszyć się niezależnością. Pamiętaj jednak. że nic nie zastąpi porady profesjonalnego personelu medycznego. 

Z tego poradnika dowiesz się m.in.:

– na czym polega samokontrola w cukrzycy.

– jaki wybrać system do pomiaru glikemii.

– jak wyliczyć wymienniki węglowodanow

31.99: https://woblink.com/ebook/pani-fletcher-tom-perrotta-129210u

Cena:darmowe pdf książki, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, organizacja i zarządzanie w administracji publicznej referat, motoryczność człowieka pdf, pieseły, wyrok mróz pdf, kontener bieńczyk, rosyjska gramatyka, czarny pryzmat pdf, wiedźmin mobi, e książki po polsku, zły czas haner pdf, dlaczego spimy, mój chłopiec motor i ja, grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, krok po kroku pdf, sitwa paulina świst pdf, każde martwe marzenie pdf, psychologia polityki, kim jest olga tokarczuk, ksiazki filozoficzno psychologiczne…