Dawno temu był sobie algorytm

Autor: Martin Erwig

Książka Dawno temu był sobie algorytm wyjaśnia koncepcje informatyki poprzez znane historie i codzienne sytuacje.

Autor tłumaczy przetwarzanie informacji jako coś. co dzieje się poza komputerami.

a informatykę jako studium systematycznego rozwiązywania problemów. Martin Erwig pokazuje. że wiele codziennych czynności dotyczy rozwiązywania problemów. Na przykład poranne wstawanie: wstajemy z łóżka. bierzemy prysznic. ubieramy się. jemy śniadanie. Ta prosta codzienna rutyna rozwiązuje powtarzający się problem za pomocą serii dobrze zdefiniowanych kroków. W informatyce takie rutynowe działanie nazywamy algorytmem.

Książka wyjaśnia pojęcia z zakresu przetwarzania za pomocą przykładów z życia i popular

:

Cena:


Wielkie nadzieje. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Wielkie nadzieje Charlesa Dickensa to poruszająca powieść o dojrzewaniu. Głównym bohaterem jest Pip. którego poznajemy jakiego małego chłopca wychowywanego przez siostrę. Przez kolejne strony śledzimy dorastanie Pipa. jego problemy. pierwsze zauroczenia i miłość. obserwujemy. jak stara się odnaleźć swoje miejsce w zhierarchizowanym społeczeństwie. Dickens wypełnia swoją książkę ciekawymi. zindywidualizowanymi postaciami. wprowadza wiele pełnych szczegółów opisów. zaciekawia wartką akcją. ale i przemyca nieco moralizatorstwa. Powieść. którą każdy miłośnik literatury powinien znać. 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji

Autor: Chrąchol-Barczyk Urszula

Książka stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla firm chcących stworzyć własny program lojalnościowy. jak i dla tych. którzy już program posiadają. Dzięki zaprezentowanym case study można dostrzec trendy i rozwiązania. jakie współcześnie oferują programy lojalnościowe swoim uczestnikom. Wśród przeanalizowanych przykładów znajdują się programy nagradzane w ogólnopolskich konkursach zarówno w obszarze B2B. jak i B2C. Książka zawiera także rozważania teoretyczne dotyczące omawianego pojęcia oraz wskazuje na decyzje. które należy podjąć. tworząc program lojalnościowy.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


ISBN

9788395303036: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/dziewczynka-z-zapalkami-wydanie-dwujezyczne-na-boze-narodzenie-hans-christian-andersen-139860u

Cena:holocaustu, perwersyjna miłość ksiazka pdf, troglodytów, zapiski oficera armii czerwonej chomikuj, gierek cytaty, powrót nienazwanego, harry potter i wiezien azkabanu pdf, polityka fiskalna w polsce jej charakterystyka oraz ocena, the city of lost heaven, pakt z diabłem pdf, ewa czajkowska po drugiej stronie, philipp meyer syn, hanna marcinowicz, postawy wobec osób niepełnosprawnych, kolektywizacja rolnictwa w polsce, e book za darmo, adam sagan, świat ebooków…