My Savior. Tom I

Autor: Lach Ewelina

Ocalona przez babcię Ewa. w końcu odetchnęła od swojego okrutnego życia. które towarzyszyło jej przez młodzieńcze lata. Niestety bardzo szybko pojawiają się demony przeszłości. Wkraczając w przestępczy świat. jako policjantka. Ewa nie spodziewa się grożącego jej niebezpieczeństwa. Decydując się na tajną misję rozpracowania klubu Go Go nigdy nie pomyślałaby. że podejmuje tak ryzykowną grę.

Ewa całe życie radziła sobie sama. Zawsze liczyła na siebie i nie potrzebowała nikogo wokół. aż do momentu. gdy na jej drodze pojawia się przystojny i nieziemsko zbudowany saper. Między kobietą i mężczyzną iskrzy od pierwszego spotkania. Oboje poddają się namiętnej pasji. Jednak Ewa nie potrafi zrozumieć postępowania Nigela. Chłopak stara się przejąć kontrolę nad

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788365621290: Wydawnictwo

Format

26.4: https://woblink.com/ebook/czlowiek-media-edukacja-janusz-morbitzer-danuta-moranska-emilia-musial-127058u

Cena: Danuta Morańska


ISBN

9788381373098: Wydawnictwo

Format

55.2: https://woblink.com/ebook/audyt-projektu-ze-srodkow-unijnych-obowiazki-podmiotow-i-przebieg-kontroli-adrian-chodubski-127311u

Cena:


ISBN

9788381373098: Wydawnictwo

Format

55.2: https://woblink.com/ebook/audyt-projektu-ze-srodkow-unijnych-obowiazki-podmiotow-i-przebieg-kontroli-adrian-chodubski-127311u

Cena:chińczyk maringe, audiobook 365 dni, jan potocki rękopis znaleziony w saragossie, książki do anatomii, lady śpiewa bluesa, książki wołoszańskiego, wojna z zakonem, david weber schronienie 9 chomikuj, katarzyna żebrowska, playboy pdf, opowieśc podrecznej, książka nadzieja, jądro ciemności ile stron, pejpus, obróbka pdf, badowska-kozakiewicz, remember me forever…