Siostrzyczki

Autor: Michael Palmer

Po tym. jak jedna z jego pacjentek umiera po operacji. David Shelton − chirurg z bostońskiego szpitala − zostaje oskarżony o zabójstwo z premedytacją. Wkrótce okazuje się. że to nie jedyny tajemniczy zgon w szpitalu. Inni pacjenci również umierają krótko po pomyślnie przeprowadzonych zabiegach. Tajemnicę znają pielęgniarki należące do Stowarzyszenia Sióstr Życia. tajnej organizacji działającej na terenie całych Stanów Zjednoczonych. której członkinie zabijają nieuleczalnie chorych pacjentów ze względów etycznych. Ale do wspomnianego stowarzyszenia należy pewna grupa pielęgniarek. które bezpardonowo zabijają dla prywatnych celów. David Shelton na własną rękę usiłuje rozwiązać zagadkę niespodziewanych zgonów w bostońskim szpitalu. sam stając w obliczu poważnego niebezpieczeństwa…

„Wspaniała. trzymająca w napięciu opowieść!” – Clive Cussler

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


https://woblink.com/product-publication/download/31306/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/ebook/knights-of-the-range-zane-grey-31155u

https://woblink.com/product-publication/download/31155/epub: 1

:

Cena:


Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

31084

https://woblink.com/product-publication/download/31084/epub: 1

Cena:


Edukacja migracja. Edukacja międzykulturowa w kontekście kryzysu migracyjnego z perspektywy krajów V4

Autor: autor zbiorowy

Co warto wiedzieć kryzysie migracyjnym? Czy znajomość historii i literatury może nas ustrzec przed ksenofobią? Jak reagować na mowę nienawiści? Grono specjalistów z różnych dziedzin nauki mierzy się z wyzwaniem ‚strachu przed innością’ i sposobami jego oswajania.

Książka Edukacja – migracja. Edukacja międzykulturowa w kontekście kryzysu migracyjnego z perspektywy krajów V4 to spójny przekaz naukowy. którego istotnym walorem jest umiejętne pogodzenie teorii z praktyką. Jest to lektura dla każdego. bez względu na profil jego wykształcenia. szczególnie polecana pedagogom. wychowawcom i nauczycielom.

Książka pod redakcją Emilii Kledzik i Małgorzaty Praczyk.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9marcin zawicki, podstawy pielęgniarstwa 2017, lepsza, gigawat, pies z ulicy bałamutów, stowarzyszenie umarłych poetów ksiazka, elektrotechnika i elektronika dla nieelektryków, rodo pdf, onkologia kordek pdf, ksiazki o policji, a co wyście myślały, darmowe ebooki forum, instrukcja obslugi kobiety, homoseksualizm pdf, niezalezna gazeta polska pl…