ISBN

9788366134485: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/soulless-t-m-frazier-133377u

Cena:


Cela numer 17

Autor: Dominik Dan

Kolejny kryminał słowackiego autora z detektywem Richardem Krauzem w roli głównej. Boże Narodzenie to czas radości i odpoczynku. ale nie dla wszystkich – Krauz musi wstać od świątecznego stołu. by zbadać sprawę nieboszczyka znalezionego z bagnetem w plecach na jednej z ulic Naszego Miasta. To jednak dopiero początek zagadek. Kiedy w ręce detektywa trafia dziennik doktora Kamila Puskailera. skazanego przed laty za zabójstwo żony. ale uparcie powtarzającego. że jest niewinny. Krauz. łamiąc policyjne regulaminy. postanawia na własną rękę dociec prawdy i ostatecznie udowodnić jego winę… lub niewinność.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 28


:

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiak


ISBN

9788381470032: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/male-czary-magdalena-fabich-133770u

Cena:


Spartakus

Autor: Ben Kane

W znakomitej powieści Bena Kane’a poznajemy Spartakusa w drodze do rodzinnej Tracji. Chce osiąść w wiosce. w której dorastał. ustatkować się po dziesięciu latach służby jako najemnik w rzymskiej armii. Zostaje pojmany i sprzedany handlarzowi niewolników. który szuka odpowiednich kandydatów do walki na arenach gladiatorów.

Tak zaczyna się odyseja. która uczyniła ze Spartakusa legendę. Ta historia była wielokrotnie ekranizowana. zapewniając mu nieśmiertelność. a teraz wielki wódz zostaje jeszcze raz wskrzeszony w nowym bestsellerze Bena Kane’a.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


Zmiany klimatu

Autor: Mark Maslin

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

 

Zmiany klimatu w przystępny sposób wyjaśniają. w jaki sposób człowiek wpływa na klimat planety. Teoria dotycząca zmian klimatu jest jedną z nielicznych naukowych idei. która każe nam myśleć o zmianie podstaw współczesnego społeczeństwa. Autor nie tylko relacjonuje debatę na ten temat. lecz także wyjaśnia. dlaczego temat budzi takie kontrowersje. Jakie są rozwiązania tego problemu? Jaka przyszłość czeka naszą planetę? Czy opisywane zjawiska przyniosą wkrótce koniec świata. jak uważało wielu ekologów w latach 80. i 90. XX w.?

 

*

 

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na t

32.9: https://woblink.com/ebook/przeblysk-robert-rient-134116u

Cena:cena pocałunku pdf, nowela prusa krzyżówka, a plague tale innocence poradnik, książki dla młodzieży ranking, angielski dla opiekunek osób starszych, piekielny układ sivar doci, jak mówić żeby maluchy nas słuchały pdf chomikuj, harry potter i kamień filozoficzny mobi, piotr bulcewicz, robin hood legenda sherwood pl, odkupienie ewa pirce pdf, muzeum porzuconych sekretów, kosmetologia książki pdf, upojenie kristen proby chomikuj, księgarnia ebook za darmo, narzeczona na chwilę monika serafin…