Odwaga zmiany

Autor: Wijciech Jędrzejewski

Lęk. smutek. niepokój. słabość. zniechęcenie – któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje. że jest na to sposób – wymaga odwagi. ale gwarantuje sukces. bo prowadzi do prawdziwej. głębokiej przemiany życia.

„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę. moralną i duchową. na działanie Boga w nas samych. stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego. ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata.”

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 27.99


Wydawnictwo Albatros

Format: EPUB.MOBI

31

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129108/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365973658: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com

Cena:


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


Wśród lodów polarnych

Autor: Juliusz Verne

Kapitan floty angielskiej Hatteras wyrusza w podróż swoim statkiem ‚Forward’ z celem zbadania bieguna północnego i przypisaniu zaszczytu odkrycia ziem jego ojczyzny. którą jest Anglia.

Podczas wyprawy większość załogi buntuje się i doprowadza do eksplozji statku.

Przy życiu pozostał kapitan i jego czterech najlepszych ludzi; muszą razem walczyć o przetrwanie. znaleźć sposób na wydostanie się z lodowego więzienia. by powrócić do swoich domów.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788320056105: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/padaczka-etiologia-joanna-jedr

Cena:tabu w literaturze, zadania z elektrotechniki z rozwiązaniami pdf, kiedy twoja zlosc krzywdzi dziecko, skyrim pradawna wiedza, camilla lackberg fabrykantka aniołków pdf, allen car, marketing bankowy pdf, podstawy projektowania procesów technologicznych typowych części maszyn, gangster grek, ibooklibra, suwerenne państwo, krzysztof gąsior, psychologiczny test osobowości, katastrofa posmoleńska rzeczkowski…