Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne

Autor: Elżbieta Krajewska-Kułak

Podręcznik „Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne” prezentuje aktualną wiedzę medyczną z zakresu opieki nad pacjentem. Uwzględniono w nim zasady i techniki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. diagnostycznych i leczniczych na różnych oddziałach szpitalnych.

Książka napisana jest w sposób przystępny. zawiera zabiegi i procedury wykonywania zadań opiekuńczych poparte zdjęciami najtrudniejszych elementów danej czynności. co ułatwi przyswojenie materiału.

Publikacja adresowana jest do studentów pielęgniarstwa. położnictwa. ratownictwa medycznego i fizjoterapii. Będzie również przydatna dla pielęgniarek oraz innych pracowników medycznych uzupełniających wiedzę i umiejętności w ramach kształce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 41.6


Les Esclaves de Paris

Autor: Émile Gaboriau

Quand Paris a devenu la proie d’un immense chantage? Une redoutable association de trois malfaiteurs fait trembler la capitale. Les passions humaines si banales que sont l’amour. l’ambition et l’argent transforment les gens en personnes très dépendant. Paris manque de quelqu’un. qui peut assembler toutes les pièces du puzzle arrêter la formidable machination. Qui sera en mesure de sauver la capitale?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


:

:

Cena:


ISBN

9788380644137: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/rzut-oka-na-dzieje-orfiki-w-starozytnosci-i-w-nowszych-czasach-stanislaw-schneider-32323u

Cena:


Początek

Autor: Mercedes Lackey

  Fascynująca powieść fantasy. dziejąca się w pełnym magii świecie Valdemaru

Trzynastoletniemu osieroconemu chłopcu o imieniu Mags udaje się wydostać z kopalni kamieni szlachetnych. w której zmuszany był do niewolniczej pracy. Dzieje się tak dzięki temu. iż magiczny koń. Towarzysz. wskazuje go jako Wybranego – kogoś. kto w przyszłości stanie się Heroldem. Mags wyjeżdża do Haven i niespodziewanie znajdzie się w samym centrum dworskich intryg. gdzie nikomu nie może ufać. Nagle odkrywa. że posiada talent. o którym wcześniej nie wiedział. stając się jednocześnie świadkiem tworzącej się legendy – formowania Kolegium Heroldów.

„Akcja powieści rozpoczyna się w kluczowym momencie historii Valdemaru. kiedy system kształcenia Heroldów zmienia się. zaś na dworze i na uczelni wyczuwa się niebezpieczne działania ze strony innych państw. Fanom Lackey spodobają się nowe wątki. zaś ci czytelnicy. którzy nie znają jej powieści. odkryją świat pełen przygód i wartości. Lektura godna polecenia!”.

„Library Journal”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


ISBN

9788381250795: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/ostatni-intruz-lukasz-praski-tana-french-32259u

Cena:fizjoterapia w geriatrii, pan lodowego ogrodu tom 4 pdf, jestem żoną terrorysty pdf chomikuj, mieć mniej, hildegarda z bingen pdf, nieodnaleziona remigiusz mróz, anatomia kliniczna, komnata czarnej perły, gombrowicz pdf, arabski syn, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, justyna trubalska, michal cessanis, miłość perska co to, komeda hłasko, fizjologia wysiłku i treningu fizycznego górski pdf, wiedźmin na wagę złota, do miłości ojczyzny, słownik polsko ukraiński, leszek filipowicz…