Smak włoskich lodów

Autor: Kate Hardy

Dante Romano. właściciel sieci restauracji. chce kupić lodziarnię „U Toniellich”. Firmą od niedawna zarządza Carenza Tonielli. Dante jest pewien. że taka rozrywkowa panienka. za jaką ją uważa. szybko zniechęci się do ciężkiej pracy. Ku jego zdumieniu Carenza nie zamierza sprzedać lodziarni. od pokoleń należącej do rodziny. Niestety. wkrótce zrozumie. że sama nie da rady… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Raskoł i sekty w prawosławnej Rosji

Autor: Karol Dębiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ponieważ sekciarstwo stanowi jeden z przejawów życia religijnego w Rosji. dlatego sądzimy. że nie będzie od rzeczy podać choćby krótkie wiadomości o tak mało znanych u nas rosyjskich sektach i ruchach religijnych. W książce opisano: 1. Sekty rosyjskie do czasu Raskołu. są to: Adrian. Lasjiusz. Dymitr. Marcin. Strygolnicy. Żydowini. Subbotnicy i Bracia dnia niedzielnego. Kosoj. 2. Raskoł: Określenie Raskołu. jego charakter. przyczyny dalsze i bliższe jego powstania. Jego powstanie i rozwój aż do dnia ostatecznego wydzielenia się z Cerkwi w 1667 r.. Usiłowania Raskolników utrzymania jedności z Cerwkią. Rozruchy. Steń

51: https://woblink.com/ebook/smierc-w-obrzedach-i-zwyczajach-ludu-polskiego-henryk-biegeleisen-32144u

Cena:historia astronomii, severski zamęt audiobook, sponsor tom 1 pdf, outlast solucja, konflikty bliskiego wschodu, problem 3 ciał, ania z zielonego wzgórza (pdf), dawkins książki, tajemnica czasu, opis marcina borowicza, sztuka uwodzenia samantha young pdf, przewrotna dama, zbiór zadań maturalnych matematyka pdf, kamila kania, fronda\, krystyna de walden-gałuszko, miażdżyca pdf, kłamczucha audiobook całość, historia niemiec pdf, vice city mapa, temat szczecinecki, każde martwe marzenie pdf, niesamowita słowiańszczyzna, diagnostyka funkcjonalna…