Zabójcze maszyny (okł. filmowa)

Autor: Reeve Philip

Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło. żeby zniszczyć ludzką cywilizację.
Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują. walczą i pożerają się nawzajem.
Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki. szybki i… głodny.
Podczas polowania Wielki Mistrz Cechu Historyków Londynu zostaje zaatakowany sztyletem przez tajemniczą dziewczynę. Życie ratuje mu młody czeladnik. który w pogoni za napastniczką zostaje wyrzucony z pędzącego miasta. Na jałowych pustkowiach wielkiego Terenu Polowań ci dwoje. których wszystko dzieli. są zdani tylko na siebie.
Wśród przemocy. brutalności i nieustannego niebezpieczeństwa Tom

49.8: https://woblink.com/ebook/czy-prehistoryczne-zwierzeta-przetrwaly-agnieszka-weseli-joanna-dzdza-karl-shuker-justyna-sarna-139856u

Cena:


Baletnica

Autor: Ewa Carla

Ona – dziewczyna z dobrego domu. wzorowa studentka i miłośniczka baletu; on – chłopak z trudną przeszłością. zranionym sercem i życiorysem najeżonym niepowodzeniami. Kiedy dojdzie do spotkania tych dwojga. cały świat będzie wydawał się przeciwny ich związkowi. A jednak na przekór wszystkim trudnościom i barierom. połączy ich uczucie tak silne. że wkrótce przyniesie im i ich bliskim nieoczekiwane zmiany… I chociaż mogłoby się wydawać. że takie historie już dobrze znamy. tutaj nic nie jest pewne i jasne. Czy młodzi ludzie będą w stanie dokonać wyborów na tyle odważnych. by raz na zawsze udowodnić. kim tak naprawdę są? Ile będą w stanie poświęcić. by być razem?

Moje życie tak naprawdę nie było moje. a moich rodziców. Oni pociągali za wszystkie sznurki. Oni kontrolowal

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/140742/epub

1:

:

Cena:wielogłos, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, audiobook mała księżniczka, aleksandra hirszfeld, maciej stajniak, ebook kolejne 365 dni, sirtfood pdf, alfred szklarski tomek w krainie kangurów, michał moskwa, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, egzekutor stefan dąmbski, laboratorium w szufladzie biologia, virion szermierz audiobook, praca socjalna z rodziną, percy jackson bitwa w labiryncie, lisicki epoka antychrysta, dorastanie online, jakość oprogramowania, niesamowity dwór, ukraina zbrodni, testy funkcjonalne fizjoterapia pdf…