ISBN

9788307034201: Wydawnictwo

Format

35.44: https://woblink.com/ebook/a-co-ja-mam-z-tym-wspolnego-zbrodnia-popelniona-w-marcu-1945-roku-sacha-batthyany-32060u

Cena:


Mózg 41 największych mitów

Autor: Christian Jarrett

Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

:

Cena:wyrok remigiusz, dwadzieścia sześć, roman uliasz, bez ograniczeń książka, leyko mechanika ogólna pdf, szarady, anatomia dla artystów sarah simblet, alicja w krainie czasów tom 2, niegrzeczny szef whitney g, mroczne umysły alexandra bracken, obliczanie konstrukcji żelbetowych według eurokodu 2, agnes michał wiśniewski, gta v city…