Osiem minut

Autor: Darren O’Sullivan

Chris obiecał żonie. że wkrótce do niej dołączy. Wszystko dokładnie zaplanował. starannie wybrał czas i miejsce. Osiem minut przed przyjazdem pociągu stanął przy krawędzi peronu. Sara nie od razu zdaje sobie sprawę. że uratowała samobójcę. Powinna pójść swoją drogą. ale czuje się odpowiedzialna za mężczyznę. któremu ból i desperacja odebrały chęć do życia. Małomówny i tajemniczy Chris coraz bardziej ją intryguje. powoli staje się jej obsesją. Chociaż on wyraźnie jej unika. Sara zaczyna go śledzić. a potem odwiedzać w domu. Dąży do zacieśnienia znajomości. nie wie. że byłoby lepiej. gdyby niektóre sekrety na zawsze pozostały nieodkryte. Nie wie też. że wkroczyła na śmiertelnie niebezpieczną ścieżkę.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena:


Panny i wdowy. Tom 1

Autor: Maria Nurowska

Kolejne pokolenia kobiet z Lechic – od powstania styczniowego. aż do upadku komunizmu – za swoją bezkompromisowość i wierność sobie płacą samotnością. ale zawsze pozostaje jedno – dom rodzinny. Lechice będą świadkiem miłości i zdrady. w nierozerwalnym splocie wielkich namiętności i wielkiej historii.

W 1 tomie: rok 1864. Ewelina wyrusza za zesłańcem Janem Darskim na Syberię. Miłość do niego przesłania wszystko – obowiązki wobec rodziny. męża. dorastającej córki. Zesłany jest także Cyprian. prawowity mąż. Po jego śmierci Ewelina bierze ślub z Janem. ale ich szczęście trwa krótko.

Maria Nurowska jest jedną z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści książek. m.in. ‚Hiszpańskie oczy’. ‚Listy miłości’. ‚Miłośnicę’ – fabularyzowaną biografię Krystyny Skarbek. opowieść o Ryszardzie Kuklińskim – ‚Mój przyjaciel zdrajca’. ‚Księżyc nad Zakopanem’. a w ostatnich latach ‚Drzwi do piekła’. ‚Dom na krawędzi’. ‚Wariatkę z Komańczy’. ‚Bohaterowie są zmęczeni’ i ‚Dziesięć godzin’. Jej książki zostały wydane w 23 krajach; w Niemczech. we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Wolrd of Warcraft: Cisza przed burzą

Autor: Christie Golden

Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu. ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana. otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn. król Wichrogrodu. i Sylwana Bieżywiatr. wódz Hordy i królowa Porzuconych. nie mają wiele czasu. by odbudować to. co zniszczyła wojna. i jeszcze mniej na opłakiwanie tego. co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła. że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite. w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

P

29.9: https://woblink.com/ebook/zakochani-po-uszy-jenn-mckinlay-128737u

Cena:


ISBN

9788381291767: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/oblubienica-morza-michelle-cohen-corasanti-jamal-kanj-128581u

Cena: Jamal Kanj


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


Między nami samicami

Autor: Dorota Sumińska

Irena A. Stanisławska. dziennikarka. zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska. doktor psychologii. i Dorota Sumińska. lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy – odpowiadają. Niezwykle ciekawa rozmowa. która obala niejeden mit. Ważny głos w dyskusji na temat roli kobiet w domu. pracy. społeczeństwie.

W poważnej niepoważnej rozmowie autorki szczerze i bez wybielania swojej płci rozprawiają się ze stereotypami dotyczącymi kobiet oraz z sądami. które niejednokrotnie kobiety same głoszą i wzmacniają. Mówią m.in. o stereotypie „miłej i ładnej dziewczynki” i jego wpływie na dorosłe życie. o wartościowaniu swojego życia poprzez związek z mężczyzną. rozprawiają się z mitami związanymi z instynktem macierzyńskim oraz o byciu „niezastąpioną

:

Cena:spisek rewolta, katarzyna kasia data urodzenia, harry potter i kamień filozoficzny książka pdf, anna cierniak-emerych, testy wydolności fizycznej, holocaust (miniserial), czasopisma kulturalne, współczesne pisarki polskie, słownik kolokacji, surowce mineralne afryki, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, procesy geologiczne, bunt ciała, bez tadeusz różewicz, ja to ty ty to ja, berberys plamistość liści, proces pielęgnowania chirurgia dziecięca, medal of honor: allied assault – spearhead…