Będziesz moja

Autor: Natasha Preston

Lylah i jej przyjaciele wprost nie mogą się doczekać. aby spędzić razem wieczór. Impreza to idealny sposób na odstresowanie i wyluzowanie po szkole. Lylah ma też nadzieję. że szaleństwa na parkiecie z Chace’em. jej najlepszym przyjacielem. zbliżą ich do siebie. W końcu wzdycha do niego. odkąd tylko się spotkali. Gdyby tylko on myślał o niej tak samo… Podczas gdy dziewczyny poprawiają makijaż. a chłopaki zakładają kurtki. szykując się do wyjścia. ktoś dzwoni do drzwi. Nikt za nimi nie czeka… za to na wycieraczce leży koperta. To anonimowy list do ich przyjaciela. Sonny’ego. Tajemniczy wielbiciel? Może. Wszyscy reagują śmiechem. Tylko że sprawa przestaje być zabawna. gdy Sonny znika. Pojawia się za to nowy list. a w nim tylko dwa słowa: TWOJA KOLEJ. Autorka bestsellerów Uwięzione i serii Silence

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


Sorry. memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania

Autor: Tomasz Siechniewicz

Jeśli szukasz poradnika. który nie ogranicza się do kilku sposobów. ale prezentuje wszystkie skuteczne metody zapamiętywania. to ta książka jest dla ciebie. W poradniku omówione zostały wszystkie skuteczne mechanizmy. na których opiera się proces zapamiętywania. To z nich składają się techniki. Krok po kroku. z przykładami. przedstawione są trzy grupy metod: mechaniczne. elaboracji oraz mnemotechniki. Do tego – podstawowe informacje o pamięci i sposoby na język obcy. Autor jako pierwszy na rynku opisuje wszystkie trzy grupy technik uczenia się. W pierwszej części książki informuje w prosty sposób. co nauka ma do powiedzenia o zapamiętywaniu. Wyjaśnia. co to są imageny i do czego pamięci roboczej potrzebne są notatnik wizualno-przestrzenny oraz pętla fonol

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788324058532: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/pejzaz-z-aniolem-magdalena-kordel-138139u

Cena:komunikacja elektroniczna, sandemose, z ilu zębów składa się pełne uzębienie dorosłego człowieka, sposób na księcia pdf, rozmowy z bogiem tom 2 pdf, zapowiedzi wydawnicze 2020, żółte ptaki, mróz chyłka tom 10, karolina gawron, moj torin, jak ruszyć z miejsca, przedwiośnie audiobook, doktor jekyll i pan hyde pdf, miłość w stylu retro, test z lektury i nie było już nikogo, założenia konstrukcyjne, angielski słówka mp3, darmowe e-book, damy i huzary fredro, poradnik frezera pdf…