Studio Astropsychologii

Format: PDF

39.3

1:

Cena:


Szuflada

Autor: Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Co może kryć rodzinna szuflada? Jaką tajemnicę ujawnić? Czy po jej otwarciu życie może wyglądać tak samo?

Znaleziona w listach ze starej szuflady historia Juliusza Wolskiego (syna poetki Maryli Wolskiej) i Stefanii Hrachowiny (Rusinki pracującej w domu Wolskich) to piękna osobista opowieść o ludziach i miejscach. O rodzinach Wolskich. Pawlikowskich. Turowiczów. Szumanów. Szczepańskich… O dawnej Galicji – Krakowie. Goszycach. Lwowie… I o tym. jak odkrywanie rodzinnych historii przekształca naszą tożsamość i teraźniejszość.

Czasem trzeba zatrzasnąć za sobą drzwi. żeby można było otworzyć inne. dotąd zamknięte.

Remont starego mieszkania po rodzicach niespodziewanie odsłonił przede mną historię będącą dotąd rodzinnym tabu mojej matki. Dzięki szufladzie skrywającej listy i dokumenty udało mi się zrekonstruować wydarzenia sprzed lat.

Szuflada wyprawiła mnie także w podróż do źródeł przysypanych przez kurz dramatów. To. na co natrafiałam. bywało czasem bolesne. ale pomogło mi połatać ubytki we własnej tożsamości.

Teraz. kiedy poznałam Juliusza i Stefanię – moich dziadków – trochę lepiej rozumiem. kim jestem.

Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Sztuka uwodzenia

Autor: Tara Pammi

Hiszpański biznesmen Gabriel Marquez nieoczekiwanie dowiaduje się. że ma dwunastoletnią córkę. którą musi się zaopiekować. Niestety. zupełnie nie potrafi nawiązać z nią kontaktu. Jest zły. że córka zaprzyjaźniła się z księżniczką Eleni Drakos. z którą on jest skłócony. W tej sytuacji jednak nie ma wyboru – prosi. by Eleni mu pomogła. Ona zgadza się. lecz stawia trudny warunek…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99matura ustna polski edulandia, vi keeland bossman pdf, odmiana maria, jacek łeski, zakazane wrota, łatwe piosenki dla dzieci, ebooki za darmo, władca cieni cassandra clare pdf, bandyci i celebryci pdf, przychód pasywny, 365 dni ebook za darmo, mowa ciała książka, czara ognia pdf, kamienie na szaniec audiobook cały za darmo, medicus gordon, pragamtyzm, most do terabithi, chłopi władysław reymont, kultura strategiczna polski, przemysław strzałkowski, praca klasowa dziady cz 2, krzyżacy audiobook za darmo…