Wydawnictwo

Armoryka: Format

32279

https://woblink.com/product-publication/download/32279/pdf: 1

Cena:


Sportowe kalorie

Autor: Iwona Bates

W dzisiejszych czasach o zwycięstwie w sporcie decydują często drobne przewagi: ułamki sekund. centymetry. pojedyncze punkty. Chcąc osiągnąć sukces zawodnik musi dbać o każdy drobiazg. a odżywianie to przecież nie tylko energia i siła. ale przede wszystkim zdrowie. Tylko osoba w pełni zdrowa może osiągnąć maksimum swoich możliwości.

Prawidłowa dieta polega na różnorodności naturalnych produktów spożywczych. Konieczne jest regularne jedzenie i nawadnianie organizmu. dbanie o właściwe proporcje węglowodanów. białka i tłuszczu. Konieczne jest też docenienie naturalnych źródeł witamin. minerałów i unikanie szkodliwych pokarmów.

Książka jest wyjątkowa. bo napisana o sprawach oczywistych i trudnych w bardzo przystępny sposób. Wyjaśnia czym dla sporto

89: https://woblink.com/ebook/rynki-instrumenty-i-instytucje-finansowe-jan-czekaj-32668u

Cena:


Problemy z rozliczaniem podróży służbowych

Autor: Mariusz Pigulski

Pracownikowi wykonującemu na polecenie pracodawcy zadanie służbowe poza miejscowością. w której znajduje się siedziba pracodawcy. lub poza stałym miejscem pracy przysługują należności na pokrycie kosztów związanych z podróżą służbową. Rozliczenia związane z podróżą służbową nastręczają wiele problemów zarówno pracodawcom. jak i pracownikom. Dotyczy to zarówno wysokości należności. sposobu ich udokumentowania. jak i ustalenia. czy wyjazd pracownika jest podróżą służbową. Publikacja w przystępny sposób wyjaśnia. jak rozwiązywać te problemy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788393494217: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-wychowania-czyli-jak-pomoc-dziecku-i-zadbac-o-siebie-agnieszka-wrobel-32366u

Cena:psychopatologia nerwic, historia ukrainy pdf, foucault michel, król edyp autor, zbrodnia i kara ile stron, romuald dębski udar, magiczne drzewo porwanie, zlote mysli o emeryturze, potoroczyn paweł rafał, bajka z dzieciństwa, jestem z toba, śmierć grabarza, jedz módl się kochaj pdf, dom czwarty pdf, stan futbolu pdf, polska literatura kobieca, szymon janowski, biblia e-biznesu 2, na tropach smętka pdf…