WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki

Autor: Arthur Conan Doyle

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej – Arthura Conan Doyle’a.

 

Sherlock Holmes wybiera się z wizytą do swojego brata. Mycrofta. Towarzyszy mu Doktor Watson bardzo chcący poznać brata swego przyjaciela. W Klubie Diogenesa okazuje się. że znajomy Mycrofta ma do rozwiązania zagadkę dla słynnego detektywa. Otóż poprzedniego dnia zamieszkały w Londynie grecki tłumacz nazwiskiem Melas został porwany przez niejakiego Harolda Latimera oraz Wilsona Kempa i wywieziony do domu położonego w nieustalonym miejscu. gdzie miał pośredniczyć w ważnej rozmowie porywaczy z pewnym Grekiem. jak się okazało przetrzymywanym tam wbrew swej woli… [Wikipe

1: Autor

Cena: Autor


Angielska żona

Autor: Lynne Graham

Grecki milioner Apollo Metraxis dowiaduje się z testamentu ojca. że jeśli chce odziedziczyć rodzinny dom i firmę. musi się ożenić i mieć dziecko. To dla niego jak wyrok. ponieważ nie planował zakładania rodziny. Kilka nieudanych małżeństw ojca zabiło w nim wiarę w miłość. Wyjściem z sytuacji może być jednak fikcyjne małżeństwo. Idealną do tego kandydatką wydaje mu się podsunięta przez przyjaciół Angielka Pixie Robinson. która podobno go nie znosi. Na pewno więc się w nim nie zakocha…

 

Druga część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Jego doskonała dziewczyna

Autor: Hamilton Karen

Poznaj Juliette.
Jest inteligentna. bardzo ambitna. zdeterminowana… i zakochana.

Juliette kocha Nate’a. Pójdzie za nim wszędzie. Została nawet stewardesą linii lotniczych. w których Nate jest pilotem. żeby mieć go na oku. Są sobie przeznaczeni. Fakt. że Nate zerwał z nią pół roku wcześniej. nic nie znaczy. Bo Juliette ma plan. jak go odzyskać. Jest dziewczyną doskonałą. I zrobi wszystko. żeby nikt jej nie powstrzymał przed osiągnięciem tego. czego chce.
Prawdziwa miłość boli. ale Juliette wie. że jest warta tego bólu…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Pieniądze albo życie

Autor: Vicki Robin

Od ponad 25 lat książka Pieniądze albo życie należy do obowiązkowych lektur dla każdego. kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków. ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego. jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny. przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa. gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś. bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to. czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe. czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku. książka ta wskaże ci właściwy kieru

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihelwaldemar cichoń cukierku ty łobuzie pdf, adam woźniak, to nie jest do diabła love story, tarot znaczenie kart pdf, piąta ofiara, dariusz jeziorny, mała kurka, badanie podmiotowe schemat, sex love, nowak metodologia badań społecznych pdf, kasia szafranowska, wywieranie wpływu na ludzi cialdini, rodzina partnerska, sprawa chrystusa download, posłaniec zusak, lampka do ebooka…