1

:

:

Cena:


Trzecia osoba

Autor: Małgorzata Hayles

Barbara jest wytrawną czytelniczką. wdową po bogatym Angliku. Od dwóch lat nie wychodzi z domu. Ma liczne fobie. wszystkie zakupy robi przez Internet. Przypadkiem w jej ręce wpada debiutancka powieść Jerzego „Zanim stanęła w oknie”.  

Jerzy to pisarz z kryzysem twórczym. Małe dzieci. hipoteka. małżeństwo sfrustrowanych. niespełnionych artystów – ona fotograf. on pisarz zblokowany po debiucie bez sukcesu. 

W ich życie wkracza Barbara. która twierdzi. że Jerzy napisał książkę właśnie o niej. Kobieta wierzy. że jej życie zostało zawieszone przez zakończenie książki. Oferuje Jerzemu kontrakt.

Zacierają mu się powoli granice między fikcją i rzeczywistością. a pytanie. kim jest naprawdę Barbara. pozostaje bez odpowiedzi. 

Małgorzata Hayles – anglistka. anglofilka. wielbicielka mody retro. przez chwilę mieszkała w Londynie. by ostatecznie wybrać Poznań. Od pewnego czasu dzieli swoje życie między Poznań pełen bliskich jej ludzi a Pojezierze Drawskie. w którym zakochała się bez pamięci. Ze współczesnych pisarzy inspirują ją przede wszystkim Anne Tyler. Elizabeth Strout i Jonathan Franzen. W świecie. w których coraz więcej ludzi mówi. a coraz mniej słucha. pisze wtedy. kiedy czuje. że historia dojrzała do opowiedzenia. Autorka powieści „Tymczasowa” i „Sekretne życie Roberty”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


ISBN

9788324041862: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/wykleta-armia-kacper-sledzinski-28676u

Cena:


Wiry

Autor: Henryk Sienkiewicz

Początek XX wieku. Królestwo Polskie wstrząsane krawawą rewoltą. Agitacja. zamachy. morderstwa; obłęd i okrucieństwo socjalistycznej ideologii.

On – Władysław Krzycki – młody dziedzic. przystojny i szarmancki. skrywający w swym sercu… mroczny sekret przeszłości. Ona – Agnes Anney – tajemnicza. prześliczna Angielka. której serce bije dla Krzyckiego.

A pomiędzy nimi: z pozoru błahe. lecz narastające problemy. skrywane zaskakujące tajemnice. tragiczne skutki nierozważnego zachowania. także niepokoje. groźby i gwałt rewolucji.

Sienkiewicz precyzyjnie i bezwzględnie rozprawia się z absurdem socjalizmu; zdecydowanie piętnuje utratę wiary w tradycyjny system wartości; domaga się odpowiedzialności za złe czyny; uświadamia Czytel

25: https://woblink.com/ebook/miasto-gruzinskie-w-swietle-europejskiej-i-orientalnej-koncepcji-urbanistycznej-marika-pirveli-28644u

Cena:fantastyczne zwierzęta zbrodnie grindelwalda książka, spoleczna gospodarka rynkowa, wyrwać chwasta, gry gay, problemy 21 wieku, zapasy styl wolny, bioetyka pdf, złamanie duverneya, ibuk.pl za darmo, nawiązania do biblii w literaturze, zabić sarai pdf, kąkolewski krzysztof, medaliony profesor spanner, kampania polska…