Żubry lubią jeżyny

Autor: Arkadiusz Szaraniec

W tej książce nic nie jest takie. jakie się na pierwszy rzut oka wydaje: bielik nie jest orłem. niedźwiedź nie jest misiem. żubry nie lubią żubrówki. a wilk jest daltonistą. Bocian zaś to nie sympatyczny Wojtek. tylko drapieżnik i wytrawny myśliwy. W dodatku bociany są dwa. Biały. dobrze wszystkim znany. który stale towarzyszy człowiekowi i do dobrego życia potrzebuje ludzkiego sąsiedztwa. oraz jego czarny kuzyn. który… wcale nie jest czarny. Ale jego. ukrytego w leśnej gęstwinie. wypatrzy tylko czujne oko. Łączy ich jedno: obu szkodzi rozwój cywilizacji. zanikanie łąk. małych pól i wycinka lasów.

Arkadiusz Szaraniec z prawdziwą pasją opowiada o naturze – tej dostępnej tylko dla wtajemniczonych i tej. która choć jest na wyciągnięcie ręki. staje się coraz mniej zrozumiała.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


1

:

:

Cena:


Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami

Autor: Artur Rolak

Poznaj historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu!

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem. po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał. często musiał rezygnować z dalszej gry. bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem. który triumfował w legendarnym Wimbledonie. 

Dowiedz się. jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj. jak ważny był wyjazd do USA i Czech. kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem. jego rodziną. trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Łukasz jest idealnym przykładem na to. że

34.99: https://woblink.com/ebook/motorhead-ochlejmordy-i-zadymiarze-martin-popoff-128587u

Cena:


Motorhead. Ochlejmordy i zadymiarze

Autor: Martin Popoff

Opowieść o początkach Motörhead.

„Gramy muzykę do tańca. ale za szybko. żeby dało się do niej tańczyć”

Dla hardkorowych fanów Motörhead i dla każdego. kto oddycha rock’n’rollem!

 

Najlepszy skład Motörhead – Ian „Lemmy” Kilmister. „Fast” Eddie Clarke i Phil „Philthy Animal” Taylor. Piekło. które wywołali na scenie muzycznej. z łatwością mogło wskrzesić zmarłych.

Motörhead – horda pechowych awanturników. zionących alkoholem i nakręconych amfetaminą – ożywa na kartach tej książki.

Ochlejmordy i zadymiarze to pierwsza książka. która traktuje o perypetiach klasycznego składu Motörhead. Martin Popoff zdradza kulisy powstania kanonicznych dzisiaj albumów: Motörhead. Overkill. Bomber. Ace of S

34.99: https://woblink.com/ebook/tour-de-france-etapy-ktore-przeszly-do-historii-moore-richard-128585u

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

978-83-7515-498-6: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/wygraj-z-cukrem-patrik-olsson-lars-erik-litsfeldt-130065u

Cena: Lars-Erik Litsfeldtdoskwierz co to znaczy, wehrmacht 1939, mechanizmy obronne pdf, podstawy anatomii człowieka pdf, leczenie ran przewlekłych szewczyk pdf chomikuj, czyż dziennikarz, ostre cięcie jędrzejów, celibat marcin wójcik, w lozku, chora dusza, cztery umowy pdf, samantha young cofnąć czas pdf, książki ii wojna światowa, rączkowski bhp, kreatywne reklamy, prof szaniawski…