1

:

:

Cena:


Jak upolować pisarza

Autor: Franson Sally

Casey Pedergast jest dyrektorką kreatywną agencji reklamowej. W świecie brandów i marek czuje się jak ryba w wodzie i bezwzględnie pnie się po szczeblach kariery.

W wolnych chwilach czyta. Głównie Instagrama.

Kiedy jej szefowa wpada na genialny pomysł zatrudnienia pisarzy do kampanii reklamowych. Casey ma pozyskać najbardziej gorące nazwiska świata literatury.

Ale gdy pierwszą ofiarą ma być przystojny pisarz Ben. sprawy mogą się łatwo wymknąć spod kontroli.

Co wyniknie z polowania Panny Ambitnej na Przystojnego Pisarza?

Kto zyska. a kto straci na zderzeniu wielkiego świata literatury i reklamy?

I czy jest tam miejsce na miłość?

Przezabawna i momentami gorzka opowieść zdradzająca kulisy świata.

do którego każdy z nas chciałby za

35.9: https://woblink.com/ebook/baltyk-arendt-aleksandra-128121u

Cena:


OSTATNIA WYROCZNIA

Autor: James Rollins

Rok 398. świątynia Apollina w Delfach na górze Parnas. Z rozkazu cesarza Rzymu legionista zabija Pytię – kobietę zasiadającą na tronie wyroczni wielbionej przez władców i zdobywców antycznego świata.

Waszyngton. czasy współczesne. Na rękach Pierce’a umiera starszy człowiek. śmiertelnie postrzelony przez snajpera. Okazuje się. że zabity to profesor neurologii Archibald Polk. jeden z współzałożycieli Sigmy. Dlaczego zginął? Odpowiedź może ukrywać zakrwawiona grecka moneta przedstawiająca świątynię w Delfach…

Polk był jednym ze współpracowników tajnego Projektu JASON. w którym na zlecenie rządu wybitni naukowcy prowadzili badania nad autystycznymi dziećmi odznaczającymi się wyjątkowym talentem. Grayson i agenci Sigmy będą musieli przemierzyć cały świat – od Waszyngtonu. prz

24: https://woblink.com/ebook/odkryj-swoj-zywiol-ken-robinson-31048u

Cena:


Potencjał podmiotowy i kompetencje w perspektywie rozwoju kariery zawodowej

Autor: Anna Pogorzelska

Monografia stanowi rezultat opracowanego i zrealizowanego empirycznego autorskiego diagnostycznego projektu dotyczącego rozpoznawania. odkrywania i oceny potencjału podmiotowego i kompetencji jako istotnych zasobów. które zapewniają sukces i efektywne radzenie sobie w sytuacjach społecznych i zawodowych. Projekt został zainicjowany z założeniem. że najważniejszym dążeniem człowieka z punktu widzenia optymalnego funkcjonowania jest urzeczywistnianie posiadanych potencjalności. potrzeba rozwijania zdolności i zaangażowania w różnorodne aktywności.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.35


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:genetyka zwierząt, andrzej krzywy wzrost, makbet audiobook mp3, darmowe książki pdf, mikołajek lektura audiobook, sułtanka kosem historia, pokój motyli pdf, marketing philip kotler, dom czwarty pdf, międzynarodowa ochrona praw człowieka, zemsta gangstera pdf, trylogia księżycowa, tadeusz mikulczyński, fizyka repetytorium, sztuka porządkowania życia po szwedzku, anna leś, co to jest epopeja narodowa, metro książki, zjawiska paranormalne, tomasz kammel zona, cechy produktu turystycznego, polacy w wehrmachcie pdf…