Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu

Autor: Ronald Reng

To nie naszpikowana datami. nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej – do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.

Heinz Höher – jako piłkarz. szkoleniowiec. dyrektor sportowy i trener młodzieży – poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę. świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.

Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego. jak daleko kopną piłkę. po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach.

1:

Cena:


The Case of Charles Dexter Ward

Autor: H.P. Lovecraft

Despite being a horror story about necromancers. mutated creatures and summoning rituals. The Case of Dexter Ward is at its heart a cautionary tale about knowledge. As the story progresses. the full extent of Charles Dexter Ward’s madness is slowly revealed until the evil of the past seems ready to burst into the present with horrific consequences. Charles Dexter Ward is the scion of a well established Providence family who begins investigating esoteric matters and discovers that an ancestor. Joseph Curwen. was killed by a terrified town when they discovered his unhallowed necromantic studies. Here Lovecraft used all his talent to freak all his readers with a diabolic scheme filled with a frightful environment full of madness! The main character has discovered through Joseph Curwen’s manuscripts (An ancient resident involved with macabre subjects) some obscurities of the underworld. The more he gets involved with those things. the more he changes in a queer and sinister way. All the facts about the terrible deeds of Mr. Curwen and Charles’s insane behavior are described step by step by a third person (Charles’s doctor. Mr. Willett).

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9powieść fiodora dostojewskiego krzyżówka, jarr, sejm nauczycielski, 20000 mil podmorskiej żeglugi pdf, medieval total war 2 poradnik, makroekonomia książka, szarańska, instrumenty prawne, złoty kielich z rubinami, agnieszka szczepanska, wszystkie.jasne miejsca, anna łabuszewska, darmowe ebooki pdf, kubica dziewczyna, metody ilościowe w naukach społecznych…