Deutsche Grammatik fur Alle

Autor: Katarzyna Matusiak

Repetytorium jest przeznaczone dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie od A1+ do B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Stanowi ono nieocenioną pomoc zwłaszcza dla uczniów liceów ogólnokształcących oraz maturzystów zdających maturę z języka niemieckiego zarówno na poziomie podstawowym. jak i rozszerzonym. Ponadto z repetytorium mogą korzystać studenci germanistyki. słuchacze kolegiów językowych. uczestnicy kursów językowych przygotowujących do certyfikatów. młodzi ludzie rozpoczynający pracę w firmach niemieckich. jak i wszyscy uczący się indywidualnie. 

***

Katarzyna Matusiak – absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sieradzu oraz filologii germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego; nauczyciel praktycznej nauki język

31.3: https://woblink.com/ebook/pocztowki-z-grecji-victoria-hislop-andrzej-szulc-30654u

Cena:


Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador. Kolumbię i Wenezuelę

Autor: Tony Kososki

Dzień dobry. ja autostopem z Rio de Janeiro – to hasło. którym 22-letni Tony Kososki jednał sobie wszystkich. bez wyjątku. spotykanych podczas podróży ludzi. I nieważne. czy znajdował się w Ekwadorze – najbardziej europejskim spośród poznanych przez niego krajów Ameryki Południowej. wciąż zmagającej się z problemem narkotyków Kolumbii. gdzie mimo całego zła żyją najcudowniejsi ludzie świata. czy w pogrążonej w kryzysie Wenezueli.

Tony lubi zaskakiwać i łamać stereotypy. Już w Brazylii podjął decyzję o ograniczeniu swoich wydatków za transport i noclegi do minimum. czyli do zera. Czy udało mu się zrealizować ten cel i jak wpłynęło to na jego podróż? Jak doszło do tego. że spędził noc w wenezuelskim areszcie i dwa tygodnie w raju

18.75: https://woblink.com/ebook/wolam-cie-po-imieniu-maria-bigoszewska-31010u

Cena:


Zakochani w Rzymie

Autor: Melanie Milburne

Dzisiaj już nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. ale pobyt w Wiecznym Mieście nadal rozpala wyobraźnię. Stare mury od wieków wsłuchują się w szept kochanków. widziały wiele. ale przecież każda miłość jest pierwsza…

Rzymskie wakacje

Emily Sinclair. przebywając służbowo w Rzymie. przekonuje się. że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi przypadkowo poznanego Giovanniego. który jest nie tylko przystojny. ale też bardzo tajemniczy. Trudno się w nim nie zakochać. jednak Emily obawia się. że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc.

Upojny miesiąc w Rzymie

Słynny architekt Emilio Andreoni oskarżył narzeczoną o zdradę i w ostatniej chwili odwołał ślub. Nigdy nie dał jej

28.99: https://woblink.com/ebook/replika-lauren-oliver-30931u

Cena:


Chłopiec z Aleppo. który namalował wojnę

Autor: Sumia Sukkar

Niewinność i naiwność dziecka o niezwykle wrażliwej duszy zostaje brutalnie zszargana przez okropieństwa wojny.

Do bólu szczera. poruszająca do głębi relacja 14-letniego Adama. który dzień po dniu opisuje pierwsze miesiące trwającej do dziś wojny w Syrii. Chłopiec postrzega i nazywa emocje kolorami i ma nieodpartą potrzebę natychmiastowego namalowania tragicznych zdarzeń. których jest świadkiem.

Opowieść jest tak sugestywna. że czytelnik w sposób wprost niewiarygodny czuje wraz narratorem strach. zdziwienie. dezorientację. Jego obrazy. na których rozpada się miasto. rodzina. wszystko co najważniejsze. długo pozostają w pamięci.

Są momenty. gdy wręcz burczy ci w brzuchu i z głodu jesteś gotowy grzebać razem z nim w śmietniku

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31026/epub

1:

:

Cena:elżbieta rybicka, polskie społeczeństwo, brejdygant szadź, adam rutherford, odpuść sobie i żyj, kochanka aleksandra wielkiego, www.ibuk.pl, literatura popularnonaukowa, cukrzyca książka pdf, sztuka obsługi penisa pdf, fizykoterapia pdf, rzeczy których nie wyrzuciłem pdf, twój psychologiczny autoportret pdf, anioł ze stygmatami, guluazy, kurs pozytywnego myślenia, katarzyna guczalska, praktyczny kurs języka angielskiego pawlikowska pdf, stefan płażek, tango interpretacja tytułu, honoryfikatywność, motywy baśniowe w literaturze, maria ptak, prostytutki, himalaisci, zapomniany holokaust, jerzy i poszukiwanie kosmicznego skarbu, fizjoterapia kliniczna…