Pressing

Autor: Lipski Rafał

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! ‚Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka’.

‚Pressing’ Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction. która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź. czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z ‚czarną owcą’ w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważ

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/135641/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Pauza: Format

133345

https://woblink.com/product-publication/download/133345/epub: 1

Cena:


Spartakus

Autor: Ben Kane

W znakomitej powieści Bena Kane’a poznajemy Spartakusa w drodze do rodzinnej Tracji. Chce osiąść w wiosce. w której dorastał. ustatkować się po dziesięciu latach służby jako najemnik w rzymskiej armii. Zostaje pojmany i sprzedany handlarzowi niewolników. który szuka odpowiednich kandydatów do walki na arenach gladiatorów.

Tak zaczyna się odyseja. która uczyniła ze Spartakusa legendę. Ta historia była wielokrotnie ekranizowana. zapewniając mu nieśmiertelność. a teraz wielki wódz zostaje jeszcze raz wskrzeszony w nowym bestsellerze Bena Kane’a.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


ISBN

9788381254311: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:lew i zwierzęta krasicki, zagoi sie, niesamowita słowiańszczyzna, manipulacja książka, słowotwórstwo język angielski, makroekonomia zalega pdf, zaginiona flota, mózg autystyczny, moralność myślenia, jądro ciemności audiobook, amelie nothomb, cywilizacja komunizmu pdf, zarządzanie strategiczne pdf, ordynacja podatkowa komentarz, grecka polis, jak poderwac dziewczyne pl, testy gramatyczne angielski, jak zmienilam zycie w rok, proces kafka pdf, ćwiczenia ortograficzne gimnazjum do wydruku, marek czerniewicz…