Fabryka wiatru

Autor: Beata Mieczkowska-Miśtak

To miała być formalność. Idę we wskazane miejsce. spisuję adres i wysyłam maila. Takie z pozoru proste zadanie dostałam od mojego przyjaciela Rajmunda. który pokazał mi na swoich zdjęciach pewien obiekt i poprosił o jego zlokalizowanie. Ta misja zmieniła jednak wszystko. co do tej pory wiedziałam. Gdybym mogła przewidzieć. że zlecenie okaże się tak skomplikowane. pewnie nie zgodziłabym się. Poradziłabym Rajmundowi. żeby sam sobie odnalazł to. co sfotografował. Z drugiej strony czułam. że nie mogę się poddać. Przeszukiwałam cały Kołobrzeg. Kusiło mnie poznanie tajemnicy znikającego budynku. Dotarłam do ludzi. którzy o nim opowiedzieli. Byli też tacy. którzy go namalowali. a nawet sfotografowali. Wiedziałam. że istniał. tylko z jakiegoś powodu nie mogłam go zobaczyć. Wiedzia

20: https://woblink.com/ebook/ernesto-brat-delfinow-joanna-piotrowska-129897u

Cena:


Czyste mięso

Autor: Shapiro Paul

Historia dzieje się na naszych oczach: odkryto sposób na wytwarzanie wystarczającej ilości jedzenia dla wciąż rosnącej ludzkiej populacji.

Ziemia ledwo dyszy. Wzrost zaludnienia i popytu na mięso. jaja. nabiał i skórę sprawia. że przemysłowa hodowla miliardów zwierząt stała się ze wszech miar szkodliwa. Nie ma nic naturalnego w kurze. której podaje się stymulatory wzrostu i hoduje w szopie z kilkudziesięcioma tysiącami innych. ani w krowie czy świni. które wraz z paszą wchłaniają obłędne ilości antybiotyków.

Dlatego trwają zaawansowane prace nad produkcją i komercjalizacją czystego mięsa – prawdziwego mięsa – tworzonego bez udziału zwierząt. Naukowcy zapewniają. że rozwój mięsa z tkanki zwierzęcej nie da fałszywego mięsa. tak jak sklonowanie owcy nie doprowadziło do powstani

31: https://woblink.com/ebook/pod-woda-steadman-catherine-129124u

Cena:


Tyrael. Zaprzeczenie

Autor: Olbrich Marek

Nie taki archanioł święty. jak go Biblia maluje.

Wszystko zaczęło się niewinnie. On. ona. wycieczka. zaćmienie. Miłość. Bezpieczeństwo. Prawda. Prawda…

Nie tak się zaczęło. I nie wtedy. A kiedy? Setki lat temu? Tysiące? I kiedy się skończy? Jak? Skończy się?

Jak pokonać kogoś. kogo pokonać się nie da? Nadchodzi zagrożenie. wymagające zawiązania sojuszu. o którym żadnemu ze światów się nie śniło. Ale nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych środków. Trzeba będzie poruszyć niebo i ziemię. I piekło też. I samego diabła poprosić o pomoc. I niejednego demona. I zastępy aniołów. Tylko Boga znaleźć nie można…

Archanioł Tyrael będzie musiał przerwać swoją wędrówkę po ziemi. po różnych życiach i ciałach. po obskurnych hotelach. Cz

:

Cena:


Jak żuk gnojak kulę toczył

Autor: Katarzyna Michalec

Czy ktoś kiedyś myślał o tym.

czemu żuczek. a nie motyl

toczy przez las wielką kulę?

Po co ona mu w ogóle?

Jest obiektem do badania?

Służy mu do szpiegowania

albo sławę da mu w świecie?

Odpowiedzi tu znajdziecie.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii

Autor: Danuta Dyk

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa. która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych.

Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych procedur medycznych i opisuje współudział pielęgniarki w świadczeniach diagnostyczno-terapeutycznych realizowanych na rzecz pacjenta znieczulanego i w stanie zagrożenia życia.

Zagadnienia dotyczące opieki pielęgniarskiej przedstawiono w formie zaplanowanego. zorganizowanego. celowego działania realizowanego z wykorzystaniem struktury klasyfikacji diagnoz pielęgniarskich.

Wydawnictwo: Wyda

Cena:transdukcja psychologia, biblioteka online darmowa, nowela prusa, vogel preparatyka organiczna pdf, logistyka w przedsiębiorstwie, upadek gigantów audiobook, stefan darda, krzysztof siwczyk dokąd bądź, sposób na elfa audiobook chomikuj, opcja b, czarna owieczka pdf za darmo, zwarcia w systemach elektroenergetycznych, gospodarka turystyczna definicja, odważne dusze pdf, kowal prawdziwa historia pdf, zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 2.2, byłam kochanką arabskich szejków mobi chomikuj, stanisław lem jak ocalał świat, kredyt kupiecki pdf, problemy globalizacji, skiroławkach, oddysey one…