https://woblink.com/product-publication/download/128740/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


Sekrety i kłamstwa

Autor: Sylwia Trojanowska

Magdalena po latach wraca do rodzinnego domu. żeby pogodzić się z najważniejszą osobą jej dzieciństwa – charyzmatycznym i apodyktycznym dziadkiem. Ludwikowi zależy na tym. by ukochana wnuczka z nim zamieszkała. lecz ona stawia warunek – chce w końcu poznać jego skrzętnie skrywaną przeszłość. W opowieściach Ludwika losy rodziny splotą się z burzliwą historią Szczecina z czasów drugiej wojny światowej. Jaką tajemnicę chronił przed światem? Magdalena. wędrując po śladach z przeszłości. odwiedza miejsca znane z młodości i na nowo buduje relacje z dawnymi sąsiadami. Czy w rodzinnym mieście czeka na nią również miłość?

Sylwia Trojanowska odkrywa tajemnice. o których nikt już nie pamięta. „Sekrety i kłamstwa” to mieszanka emocji. uśmiechu i wzruszeń zapisanych w pożółkłym

159.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdawczosc-budzetowa-w-praktyce-krystyna-gasiorek-130032u

Cena:


Jerzy Popiełuszko

Autor: Milena Kindziuk

Gdy wieczorem 19 października 1984 roku został uprowadzony. a później bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. jego śmierć odbiła się echem na całym świecie. Stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych męczenników.

Ksiądz Jerzy Popiełuszko. duszpasterz robotników. służby zdrowia i studentów. dodawał ludziom otuchy. nie bał się stawać w obronie prawdy i wolności. Uczył. jak zło dobrem zwyciężać.

Książka zawiera nowe fakty i nieznane dokumenty. zdjęcia i wypowiedzi świadków. Opisuje też cuda. jakie wciąż dokonują się za wstawiennictwem kapłana-męczennika.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 44.99szatan z siudmej klasy streszczenie, słownik medyczny polsko angielski pdf, limes inferior pdf, dobrochna kałwa, zbigniew spendel, na szczycie 2 pdf, znaki rownosci, niezdobyta pdf, bręborowicz pdf, usługi seksualne, emancypancja, kot w butach charles perrault pdf, badania naukowe w pielęgniarstwie notatki, kamila czaja, samotny mężczyzna książka, i nie było juz nikogo, kopia doskonała, pojęcie informacji, lipoliza biochemia, jestem żoną szejka pdf, błękitny zamek pdf…