Psychologia inwestowania. czyli o niedoskonałych ludziach. uniwersalnych zasadach i efektywnym działaniu

Autor: ergokantor.pl

Codziennie doświadczamy konsekwencji błędnych wyborów. irracjonalnych decyzji. niezrozumiałych zachowań. Oglądamy rezultaty braku samokontroli. Przykład? Dajmy ‚statystycznemu’ Kowalskiemu wybór pomiędzy małą dostępną od razu nagrodą. a znacznie większą. ale oddaloną w czasie. Większość nie oprze się pokusie natychmiastowej konsumpcji.

Do tego wszystkiego ludzie są porażająco niesamodzielni! Wystarczy. że wybór jaki przed nimi stoi wymaga analizy. odrobiny wiedzy lub jego konsekwencje są niepewne i już szukają kogoś. kogo mogliby naśladować. Dlaczego? Bo inni już tak robią.

Działaniem ludzi kieruje inercja i zwlekanie. albo wręcz przeciwnie.

:

Cena:


ISBN

9788381191333: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/walki-w-obronie-granic-1-9-wrzesnia-kampania-wrzesniowa-w-oswietleniu-niemieckim-alojzy-horak-31791u

Cena:wokalistka kora, harlan coben pdf, diana palmer demony przeszłości część 2, testy klasa 2 szkoła podstawowa pdf, runy słowiańskie, penologia, e biblioteka, etyka w badaniach naukowych, jazz i fizyka, kombinat zbrodni pdf, myślenie linearne, teresa obolevitch, ebook darmowy, testy diagnostyczne fizjoterapia, fałszywy ruch, agatha christie filmy online za darmo, dziewięć i pół tygodnia, battlefield hardline poradnik, słownik kultury antycznej, oksyrtęciowanie, jak motyl, rozmowy na trzech grabarzy i jedną śmierć, echo z otchłani…