Rozprawa o osobie

Autor: Adam Gosławski z Bebelna

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równol

24.9: https://woblink.com/ebook/athenia-milosc-i-torpeda-piotr-kitrasiewicz-28196u

Cena:


Św Teresa z Avili Odnowicielka Karmelu

Autor: Frances Alice Forbes

Jako dziecko pragnie życia pustelniczego lub… śmierci z rąk niewiernych Maurów.

Pomimo zauroczenia życiem świeckim wstępuje do klasztoru i podupada na zdrowiu. Po wieloletniej chorobie zaczyna rozmawiać z… Jezusem Chrystusem.

Rozpoczynają się również ataki szatańskie. Dzięki Bogu widzi zaś swe miejsce w… piekle.

Tworzy dom zakonny. następnie gałąź karmelitańską o pierwotnej. surowej regule. Spotyka na swej drodze wielu świętych. a wiele jej działań spotyka się z… wrogością.

Doprowadza do rozkwitu Karmel hiszpański.

Po latach zostaje uznana za Doktora Kościoła. Ale to jeszcze nie wszystko.

To tylko kilka epizodów życia je

22.99: https://woblink.com/ebook/inny-eseje-o-spotkaniu-ks-jozef-tischner-28583u

Cena:nacji, niewiniątko, prado flores, strategiczne zarządzanie kosztami, korepetycje z polskiego do matury, kolejne 365 dni ebook chomikuj, iwona partyka, walter rudin, leszek herman latarnia umarłych, procesy gospodarcze, organizacja pająk otto skorzenego, taniec młynarza, harlan coben klinika śmierci, ucieczka w kosmos online, znak ateny…