ISBN

9788380873667: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Zobowiązanie (t.3)

  Autor: Amy A. Bartol

  Evie wraz z grupą przyjaciół ukrywa się w Chinach. Dziewczyna odnajduje w sobie nowe. jeszcze nie całkiem wykształcone umiejętności: potrafi upodobnić się do podłoża. a także emitować ‚klony’. które wnikają w ciała innych ludzi. przekazując im myśli oraz stan emocji nadawczyni. Tymczasem Russell i Brownie na dobre utknęli na Ukrainie; Zefir i Buns zamierzają wyruszyć im z pomocą. Evie z przerażeniem dowiaduje się. że jej przyjaciółka Molly jest w rękach Brennusa. który grozi jej utratą ludzkiego życia i przemianą w wampira-ożywieńca. Czy Evie uda się w porę ostrzec Russella i ocalić przyjaciółkę? Czy w porę opanuje trudną sztukę wysyłania ‚klonów’. żeby uchronić tych. których kocha. przed śmiertelnym niebezpieczeństwem?

  Wydawnictwo: Akurat

  Cena:  e logistyka, sprawdziany z matematyki, machiavellego, alfabet mafi, człowiek to zwierze, o posacki, wakacje mikołajka książka, o króliku który chce zasnąć pdf, harry potter insygnia śmierci książka, world war z pdf, kosmetologia książki, integracja państw, dominika van eijkelenborg, poradnik mass effect, aż do śmierci książka, komedia ludzka balzac, książka house of cards, literatura biograficzna, walcząc z ciszą pdf…