ISBN

9788380531994: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ostatnia-rola-hattie-mejia-mindy-27616u

Cena:


Вечера на хуторе близ Диканьки (Wieczory na chutorze w pobliżu Dikańki)

Autor: Николай Васильевич Гоголь

Сборник повестей «Вечера на хуторе близ Диканьки» – бессмертный шедевр великого русского писателя Николая Васильевича Гоголя. Перед нами оживает удивительный мир украинского фольклора – мир русалок. ведьм. призраков. демонов и чертей. Мир. где самые невообразимые. а порой и страшные события описаны с тонким. типично украинским юмором и соседствуют с колоритно изображенным крестьянским бытом 19 века.Это произведение. наполненное народными традициями и поверьями. мистикой. сказочными событиями. изумительными картинам украинской природы. прекрасным знанием быта и жизни простых людей. необычайным юмором. Героями этой поэтической легенды являются сильные. честные. благородные. любящие жизнь люди. Они преодолевают любые препятствия и легко подчиняют себе даже нечистую силу.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380752498: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/o-wiele-wiecej-kim-holden-28276u

Cena:


Diabeł się mnie boi. Opowieść o ojcu Gabriele Amorcie

Autor: Marcello Stanzione

„Wraz z odejściem o. Gabriele Amortha straciliśmy jedną z najważniejszych postaci XX wieku”

o. Francesco Bamonte. przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów

Ojciec Gabriele Amorth był jednym z najznamienitszych egzorcystów i demonologów naszych czasów. Większość swego kapłańskiego życia poświęcił walce z szatanem. dzięki czemu pomógł tysiącom ludzi uwolnić się od opętań i dręczeń.

Za sprawą książki znakomitego pisarza. ks. Marcella Stanzionego w zupełnie nowym świetle odkrywamy wyjątkową postać o. Gabriele Amortha. Zebrane przez autora wspomnienia współpracowników i przyjaciół słynnego egzorcysty ukazują go nie tylko jako odważnego przeciwnika szatana. ale również znakomitego duszpasterza i pełnego ciepła oraz poczucia humoru przyjaciela. Ta książka to przejmująca opowieść o życiu wybitnego duchownego. a także zapis wielu świadectw bliskich mu osób oraz tych. którym pomógł odnaleźć Jezusa.

Człowiek. który odprawił 70 tys. egzorcyzmów mówi. że skuteczność modlitwy zależy od wiary. Historia o. Gabriele Amortha pomaga uwierzyć nie tylko w istnienie diabła. ale i w to. że jest Ktoś. kto diabła ma pod kontrolą.

Jakub Jałowiczor. „Gość Niedzielny”

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 24.9


Капитанская дочка (Córka kapitana)

Autor: Александр Сергеевич Пушкин

Исторический роман Александра Пушкина «Капитанская дочка» о временах стихийного крестьянского восстания под предводительством Емельяна Пугачева.Главный герой романа – Петр Андреевич Гринев. был отправлен отцом на военную службу в Оренбург. скучный провинциальный город. Не ожидая ничего интересного от жизни в этом городе. Петр еще не знал. что там ему предстоит встретить свою любовь. Машу. капитанскую дочку. и благодаря стечению обстоятельств. Емельяна Пугачева. того самого предводителя Крестьянской войны. случившейся в 1770х годах.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9książka król, historia korei książka, mirabelka harasimowicz, ojciec rydzyk biografia, perska zazdrosc, jedz pysznie chudnij cudnie, kroniki riddicka: ucieczka z butcher bay, dorota talarska opieka nad osobami przewlekle chorymi chomikuj, nieboszczyk wędrowny, kombinat zbrodni pdf, programowanie obiektowe a strukturalne, paradoks wyboru barry schwartz, pokusa gangstera, adam balcer, sprawa niny frank pdf, traczyk fizjologia człowieka w zarysie pdf, chico xavier, opowieści buddyjskiego mnicha, my dilemma is you, wszystko co w tobie kocham pdf…