ISBN

9788328710146: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nie-po-prostu-nie-karolina-drozdowska-lykke-nina-133421u

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:eligiusz wronka, małgorzata trzaskowska wiek, antropomotoryka definicja, bolkowski teoria obwodów pdf, koronkarka, instalacje elektryczne pdf, alice hoffman, sekrety historii, sprawa grzegorza przemyka, ród rodrigandów, funkcje mitów, nicram, krótka historia psychologii, psychomanipulacje, strategia ekspansji, scratch pdf, książki romanse współczesne, ossendowski lenin, włodzisław, żaby arystofanes…