Współczesne zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa publicznego

Autor: Zbysław W. Grajek

Monografia jest poświęcona szeroko rozumianemu zdrowiu publicznemu. Problemy zdrowia publicznego omawiane są z dwóch punktów widzenia. od strony medycznej i z punktu widzenia bezpieczeństwa wewnętrznego.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 87


The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Rosjanin w Londynie

Autor: Carol Marinelli

Adoptowany przez bogatych Anglików Danil Zwieriew zdobył majątek i sławę genialnego biznesmena. Pewnego dnia w jego biurze zjawia się Libby Tennent. Na prośbę swojego ojca usiłuje nakłonić Danila. by wziął udział w przyjęciu wydawanym przez jego adopcyjnych rodziców. Danil doświadczył w ich domu wiele złego i nie chce się z nimi spotykać. ale bardzo pragnie poznać bliżej szczerą i pełną radości życia Libby. To przyjęcie byłoby dobrym pretekstem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Siedem grzechów głównych: pycha

Autor: Natalia Hebel

To opowiadanie napisałam w czasie pobytu w szpitalu. Od miłej starszej pani dostałam zeszyt. w którym notowałam w wolnych chwilach. Tak powstało to opowiadanie. Dałam je do przeczytania kilku pacjentkom. którym się spodobało. więc postanowiłam je po wyjściu ze szpitala przepisać i wysłać. Jest pierwszym z cyklu o siedmiu grzechach głównych. w planach mam napisanie kolejnych. Inspiracją był cykl filmowy ‚Dekalog’ Kieślowskiego. w którym były przedstawione pouczające historie. ‚Pycha’ opowiada historię dziewczyny. która wpadła w sidła sponsoringu. co doprowadza do tragedii.

Nazywam się Natalia Hebel. urodziłam się w 1992 roku. Debiutuję jako pisarka. choć zawsze lubiłam pisać. Jestem absolwentką klasy humanistycznej I LO w Brodnicy. WMiI UMK w Toruniu. gdzie uzyskałam

:

Cena:


Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie.

Autor: Stanisław Parzymies

„Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie. 25 lat w służbie wielobiegu¬nowości” to książka będąca rezultatem wieloletnich badań autora. który w czternastu rozdziałach poddał analizie cele i kierunki polityki zagranicznej Francji oraz metody i narzędzia jej realizacji w latach 1990–2015. Ćwierć wieku to wystarczająco długi okres. aby ocenić zmiany i trwałe tendencje w polityce zagranicznej każdego państwa. Dotyczy to również Francji. zwłaszcza że w przypadku tego kraju upadek systemu dwubiegunowego miał znaczący wpływ na zmiany w jego polityce zagranicznej. (…) Przyszło wówczas Francji zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. do których należało nie tylko określenie na nowo stosunku do Stanów Zjednoczonych. ale również do Rosji. a także do Niemiec. zajęcie stanowis

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-michal-larek-31142u

Cena:


Korekty rozliczeń VAT

Autor: Aneta Szwęch

Publikacja omawia zasady korygowania faktur. sprzedaży zaewidencjonowanej na kasie rejestrującej oraz deklaracji VAT. z uwzględnieniem specyfiki korekt w samorządzie. Przedstawia szczególne zasady korekty sprzedaży objętej odwrotnym obciążeniem. Autor wskazał również aktualne stanowisko organów podatkowych na temat korekt. które w wielu przypadkach uległo w ostatnim czasie zmianie. 

Komentarz poparty jest licznymi przykładami.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9szczęśliwy kot, ibuuk, postępowanie w sprawach o wykroczenia skrypt, bad boys girl 3 pdf, podstawy terapii zajęciowej, george gordon byron książki, definicja mitu, dudka instrument, ryszard poprawa, sensacje 20 wieku audiobook, wstęp do językoznawstwa grzegorczykowa pdf, bogaty i grzeszny, gad spowiedź klawisza pdf, day of the tentacle solucja, recydywista książka, martyna wojciechowska dzieciaki świata, szewczyk dratewka pdf, ten obcy pdf, dzisiaj trzeba wybrać piotr glas, wisłocka sztuka kochania pdf, dark souls opis przejścia…