Kolacja na wieży Eiffla

Autor: Annie West

Imogena Holgate dowiaduje się. że jest nieuleczalnie chora. Podczas ostatnich miesięcy życia chce odwiedzić miejsca. które zawsze pragnęła zobaczyć. W Paryżu poznaje niezwykle przystojnego Francuza Thierry’ego Girarda. Obustronna fascynacja przeradza się w płomienny romans. Wkrótce Imogena wyrusza w dalszą drogę. przekonana. że już nigdy więcej się nie spotkają…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324164011: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/wbrew-przeciwnosciom-danielle-steel-barbara-kwiatkowska-30848u

Cena:


Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:


  EPUB.MOBI

  30992: 26.9

  https://woblink.com/product-publication/download/30992/epub

  :

  Cena:


  Krok w nieznane

  Autor: Judith Lennox

  Niezapomniana opowieść o miłości i stracie. chciwości i pożądaniu. o tajemnicach. które mogą scalić rodzinę lub bezpowrotnie ją zniszczyć…

  Rok 1915. Simla. Indie. W życie pięknej Elizabeth Ravenhart. która mając zaledwie osiemnaście lat poślubiła żądnego przygód lekkoducha Jacka. wdziera się tragedia. Owdowiała Bess pozostaje bez środków do życia. Decyduje się wrócić do Anglii. pozostawiając swego syna. małego Frazera. pod opieką babki. Zgodnie z umową. Cora ma za jakiś czas wysłać do niej chłopca. Babka nie zamierza jednak dotrzymać słowa… Życie Bess zmieni się znów dwadzieścia lat później. gdy dorosły już syn zapuka do drzwi jej domu w Edynburgu. aby odzyskać rodzinę i upomnieć się o rodzinne gniazdo.

  „Krok w nieznane” to zapierająca dech w piersiach podróż z kolonialnych Indii. przez Londyn czasów pierwszej wojny światowej. aż do dzikich zakątków Szkocji.

  Judith Lennox

  Wychowywała się w rolniczym hrabstwie Wiltshire w Anglii. Studiowała na Uniwersytecie w Lancaster. gdzie poznała swojego przyszłego męża. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej powieści historyczne cieszyły się zawsze uznaniem krytyków i czytelników. W Polsce ukazały się m.in.: „Duchy przeszłości” (1999). „Ślady na piasku” (2001). „Trudne powroty” (2004). „Wszystkie moje siostry” (2007).

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 19.9  atlas anatomiczny online, nieidealnie dopasowani pdf, beata ociepka, funkcjonowanie policji, darksiders zbroja otchłani, resortowe dzieci: służby, 5 języków miłości książka pdf, krótka historia czasu pdf, marek kucia, stanley kubric, wyginacze łyżeczek, pies który mówi, juzef wybicki, mp3 kon, sukanek jak sie nie zabic, nowy początek sandi lynn pdf, testy matematyczne klasa 3, wiedźmin solucja, jak wejść do deep webu, dodaj mi skrzydeł jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną pdf, sen o aniele pdf…